Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Nem megalázó nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nem megalázó nektek szexkapcsolatnál, hogy aznap akár sokadikok vagytok a sorban?

Figyelt kérdés

2022. jún. 24. 12:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
He?
2022. jún. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Mégis ki a ...ra gondolsz? Férfira vagy nőre? Milyen szexkapcsolat? Támogatói vagy házasság mellett? Milyen tapasztalatod van? Semmilyen? Csak provokálni jöttél? Kifejtős rééész!!!
2022. jún. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Azt hogy kell elképzelni, hogy a sokadikok? Nekem ez még soha nem jutott eszembe, ismerem a szexpartnerem.
2022. jún. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%

PL van egy nős pali

A többit a fantàziàtokra bízom

2022. jún. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Ha reggel szexelt egy nővel a partnered, majd délután is, te meg 23:00-ra vagy berendelve nála. Ergo futószalag módon ürítget. Nem megalázó ez egy nőnek?

Mit nem lehet ezen érteni?????

2022. jún. 24. 12:19
 6/25 anonim ***** válasza:
93%

Ugyan kérlek, egy ilyen felállásban a két ember közül inkább a férfinek kellene ilyenen kattognia. Egy hasonló kaliberű nőt mindig tízszer többen dugnának meg, mint egy hasonló kaliberű férfit. Mire legyen az ember irig, hogy valaki a tizedannyi lehetősége közül többre rárepül? Csinálja.


Másrészt normális embereknél a szexkapcsolat is kizárólagossággal jár. A szó, amit te keresel, az egyéjszakás. Azért az emberek nem hülyék, pont az az előnye a szexkapcsolatnak, hogy biztonságos és rendszeres szexet nyújt, érzelmi sallang nélkül. Nem kell minden faszba beleülni, vállalva az egészségügyi rizikót, mert van a közelben egy stabilan. Ugyanez fordítva is.

2022. jún. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%

Álmodozz csak :D

Mellesleg honnan veszed, hogy a szexkapolatod csak veled szexel? :D

2022. jún. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem biztos nem esne jól, ha egy férfit csak a pnám érdekel, de a lelkemre meg szrik rá. Roppant megalázó. De mindenki más.
2022. jún. 24. 12:34
 9/25 anonim ***** válasza:
84%

Nyuszifül, szexkapcsolatban én is a farkáért használom a palit, és a kérdésre válaszolva, de, megalázó volt a fiúkáknak, mikor kiderult, hogy egyszerre 3at is kurogattam:D

De a vicc, hogy annyira nem volt tartása egyiknek se, hogy azután is hagyta magát hasznalni mindegyik

2022. jún. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%

Ahogy mondod, mindenki más.

Nekem nem férne bele kapcsolat. Sokat dolgozom, utazom, nem vagyok egy romantikus, lelkizős alkat.

A férfi, akivel 3 éve találkozgatok ugyanez.

Tudom, hogy nem találkozgat mással, egymásra is alig van időnk. Napokig szervezzük általában, hogy mindkettőnknek jó legyen.

Nem tudom, te honnan veszed ezt a reggel-délben-este mással dolgot.

Munkanélküli ösztönlény szexkapcsolatra se kellene. Fontos, hogy lehessen vele normálisan beszélni azért. Mi orvosok vagyunk, pl munkáról szeretünk beszélgetni.

2022. jún. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!