Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Nem megalázó nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nem megalázó nektek szexkapcsolatnál, hogy aznap akár sokadikok vagytok a sorban?

Figyelt kérdés

2022. jún. 24. 12:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
91%
8-as Látszik, hogy fogalmad sincs arról, hogy mi a szexkapcsolat. Eleve ott kezdődik, hogy kölcsönösségen alapul, szó nincs megalázásról, és az sem igaz, hogy a másik lelkére szarik valaki, ezt kommunikáció nélkül nem is lehet csinálni.
2022. jún. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
89%

Pont annyira megalázó egy nőnek, mint amennyire egy férfinek. Nem kell ezt túldimenzionálni, a nők semmivel nem érzelmesebbek a férfiaknál. Tudom, hogy ez sok férfit szenzációként ér, de ha már a használás szót alkalmazzuk, pontosan ugyanannyira használja a nő a bevált biodildót, mint fordítva. Én tudtam anno úgy szexelni, hogy a szemem sem rebbent és mentem a dolgomra utána. Nem írtam a rózsaszín oldalakból álló virágos naplómba tinimonológot, hogy mennyire szerelmes vagyok abba, akivel a szex jó volt, az életem meg akkor és ott teljes nélküle.


A férfiak többsége nem dug össze-vissza, egyszerűen mert nincs kivel. Ne legyenek illúzióitok, többségük hálás, mint a kiskutya, ha valaki állandó partnerként jelen van az életükben, akkor is, ha csak szexről van szó. Aki meg népszerűbb, annak meg nincs szüksége szexkapcsolatra, mert azzal van, akivel tetszik, legfeljebb néha ráír arra, aki korábban megvolt neki. A szexkapcsolat nem ez, máshogy épül fel, a felek többek között megtervezik azt, hogy mi lesz, ha valamelyikük elkezd randizni valakivel, hogyan védekezzenek, hol találkozzanak (szingli emberekről beszélünk, nem szeretői kapcsolatról). Egy szexkapcsolatban van azért tisztelet, egymás szabadidős elfoglaltságai vagytok, nem barátok, de egy jól működő szimbiózis, amiben mindenki megkapja a kielégülést, amiért jött.


Kicsit úgy érzem, hogy pár embernek itt nincs kultúrája a szexben és azért felfoghatatlan neki, hogy egy szexkapcsolatban is van megegyezés, más fajta kizárólagosság, korrektség. Talán páraknak nem ismeretlen itt a BDSM műfaja. A fojtogatásban sem a másik lealázása miatt látják az emberek az örömöt. Ki az isten fojtogatná a párját azért, mert milyen jó megsemmisíteni? Nyilván az, akinek nincs szexkultúrája. Máshol meg ez egy nagyon klassz bizalmi játék, ami arról szól, hogy az életed a partner kezében van és bízol benne, hogy tudja, mikor kell elereszteni.


Ahogy a párt, úgy a szexpartnert is alaposan megválogatja az ember. Nem úgy megy az, hogy valami jöttment rendszeresen megdughat, már bocs. Ez a prostitúció, fiaim.

2022. jún. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

11. Hagyjuk már ezt, hogy nincs időd. Rendben van, hogy kevés, nekem is volt orvostanhallgató barátom, tudom. Viszont rengeteg orvosnak van családja, ráadásul 3 gyerekkel. Te egész egyszerűen nem vagy kapcsolattípus. Nincs szükséged rá. Amiről te beszélsz, az amikor valaki több hónapra elmegy óceánjáróra dolgozni, és képtelen kivitelezni az életviteléből kifolyólag.

Az meg, hogy csak te veled egyedül csinápja...Vannak bajok, ne legyél ennyire naiv.

2022. jún. 24. 13:03
 14/25 anonim ***** válasza:
97%
#8: A férfinek ugyanolyan megalázó ilyen logikával, csak szexre használják.
2022. jún. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező te sem vagy teljesen normális.A szexkapcsolat nem megalázó.Általában nem szexelnek mással a felek,ha mégis,nem túl valószínű,hogy pont előtte.Azonkívűl kevés olyan férfi van,aki egy nap három nőt is megdughat.És nem berendelnek,hanem időpontot egyeztetünk.
2022. jún. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

14# nem vagyok kapcsolattípus, jól látod. Mondhatni önző az életmódom, kisállat sem fér bele jelenleg, nem hogy család.

Nagyon meglepődnék rajta ha mással is csinálná, nagyon nem egy szexközpontú ember, szívesebben visz moziba, színházba, de ha csinálja mással is, hát egészségére.

2022. jún. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
80%
Egyszer voltam szexkapcsolatban, az első szabály, amit lefektettünk (kölcsönösen), hogy másokkal nem dugunk, amíg egymással igen. Szóval ilyen meg se fordult a fejemben. De amúgy igen, az zavart volna, ha mást is dug mellettem.
2022. jún. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
78%
Mi van kérdező? Megcsaltak? A hímringyó pasikádat kérd számon, ne a nőket akard alázni :D
2022. jún. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes gondolkodásod van.

De ahogy írták kinek mi.

Aki csak dugni akar annak nem megalazó és nincs kihasználás, mert mind2nek tudják, h ez van.

A nők is ugyan úgy dughatnak több férfival.

Én pl akivel őszejártam, Vele rendszeresen programokat szerveztünk, kirándulás, stb... A lányom is volt, h vittük.

Együtt jártunk motorozni is.

Szex után szinte mindig ott aludtam és őszebujva filmeztünk pl.

Egyáltalán nem igaz, h a lelkem nem érdekelte. Rengeteget beszélgettünk akkor is.

Fél évig tartott, most 2 éve vagyunk együtt.

N 30

2022. jún. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
92%

Nem, szarok rá. Nekem is volt olyan, hogy nem csak egy pasival voltam egy nap.

A lelkem ne is érdekelje, csak kevés emberrel tudok jól kapcsolódni lelkileg. A többi idegesít. Aki csak szexkapcsolat lesz, az nyilván az "idegesít" kategóriában van, csak mellé nagyon jól néz ki, és épp nincs jobb.

2022. jún. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!