Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Nem megalázó nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nem megalázó nektek szexkapcsolatnál, hogy aznap akár sokadikok vagytok a sorban?

Figyelt kérdés

2022. jún. 24. 12:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
13%
En ertem a kerdest, es sajnos volt ilyenben reszem, mert a haverja kesobb elszolta magat, hogy en voltam a harmadik aznap este. :D
2022. jún. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
82%
Volt még régebben egy szexkapcsolatom és bar csk én voltam a srácnak, de nagyon rosszul bánt velem ami akkor fel se tűnt. Most vissza gondolva megalázo az egész baromira hogy hogyan hagyhattam ilyesmit.
2022. jún. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
91%
21-es Neked nem szexkapcsolatod volt, hanem egy éjszakás.
2022. jún. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
53%
Nem, ez evekig tarto szexkapcsi volt.21 voltam
2022. jún. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
79%

Aki belemegy egy egyéjszakásba, egy szexkapcsolatba, egy barátság extrákkal-ba, egy nyitott házasságba az legyen tisztában a feltételekkel, és ha féltékeny akkor inkább nyúljon magához!

Elmúlóban az az időszak, amikor szexuálisan ki lehetett sajátítani valakit!

2022. jún. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!