Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsimítható ez a konfliktus?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsimítható ez a konfliktus?

Figyelt kérdés
A szüleim nem kedvelik a párom, és és fordítva is igaz. A párom nagy intelligens, okos srác, de meglehetősen pimasz, és annyira szemtlenül beszélt apámmal, hogy már én szégyeltem. Legutóbb nálunk voltak a szüleim és a párom nagyon itrovertált, egy társaságban képes akár órákig is szótlanul ülni. Apa csak beszélgetni próbált vele, és azt mondta, hogy jobban tudnánk spóroni, ha eladná a motorját. Erre azt válaszolta, hogy "köszönöm, de nem fogadok el olyantól tanácsot aki 50éves korára nem ért el semmit, és nagyobb az adóssága mint a vagyona."

2022. jún. 26. 19:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igen, apukám mindig kedves mindenkivel. Régebben is ő próbált közeledni a páromhoz, hogy megismerje. Nyaralni, horgászni meg mindenféle helyre hívta, de mind visszautasította. A parám nagyon zárkózott és keveset beszél,azon is csodálkozom, hogy egyáltalán vannak barátai, annyira antiszociális néha. És szinte mindenkivel ilyen, sokan nem kedvelik a szúrós megjegyzései miatt.
2022. jún. 26. 23:42
 12/13 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem apád is bunkó, meg a párod is. Mert ugye, nem osztogatunk kéretlen tanácsot és nem szólunk bele a másik pénzügyeibe, de ezt kultúráltan is meg lehet mondani.
2022. jún. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
30%

A párodnak teljesen igaza van.


Plusz introvertált vagyok, és amikor beszélgetni próbálnak velem, egy idő után igencsak zavar, hogy nem tartja tiszteletben, hogy én NEM akarok beszélgetni, vagy maximum néhány szót, hanem nyomul.

2022. jún. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!