Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek abban hogy ha fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek abban hogy ha fontos vagy a pasinak, akkor keresni fog szakítás után is?

Figyelt kérdés
Csúnyán összevesztünk valamin, megmondtam neki, hogy hagyjon békén. Persze azóta lecsillapodtunk, mindenhol vannak hullámvölgyek. Ő volt a fsz...ezért nem fogom keresni. De ha bocsánatot kérne, én nyitott lennék a továbbiakra.

2022. jún. 27. 18:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én abban hiszek, hogy nem szakítok játszmázásból meg hirtelen felindulásból, és ha kimondom, hogy vége, azt komolyan is gondolom. Abban is hiszek, hogy egy igazán normális ember tényleg békén hagy ha megkérem, hogy hagyjon békén. Ez a normális, ennek minden esetben így kellene lennie.
2022. jún. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem gondoltad komolyan, minek mondtad ki?

Ha nekem valaki azt mondja, hogy vége akkor nem megyek vissza könyörögni.

2022. jún. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor döntsd el, mi a fontosabb. A srác, vagy egód.

Teljes mértékben megértem, hogy miért nem keres téged. Nem tudok elképzelni olyan helyzetet, amikor engem valaki kidob ahelyett, hogy megbeszélnénk a problémát, és még én álljak neki visszakönyörögni magam.

2022. jún. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Mert komolyan is gondoltam. Mint írtam fsz volt, mondtam is neki miért, de neki is rossz napja volt, rá se hederírett. Viszont azóta szerintem neki is hiányzom. Kizárólag akkor jönnék vele újra össze ha kicsit magába nézne és teperne.
2022. jún. 27. 18:43
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. jún. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Én abban hiszek, hogy ha két ember, akik kölcsönösen tisztelik és szeretik egymást, akkor nem kezdenek bele ilyesfajta játszmázásba. Hoztál egy döntést, mely szerint X problémát nem lehet megoldani a kapcsolat keretein belül, ezért azt mondtad, hogy legyen vége. Vagy tévedtél (hiszen mégiscsak meg lehetne oldani, ha visszafogadnád), vagy játszmáztál (mert eleve azt akartad, hogy újra összejöjjetek). Teljesen mindegy, a döntésért neked kell vállalnod a felelősséget.

Ha fontos neked a kapcsolat, akkor keresd meg, üljetek le megbeszélni a dolgokat. Ne várj arra, hogy túllép rajtad, és keres mást. Ha meg ennyire nem fontos neked a kapcsolat, akkor hagyd is, jobbanjártok mindketten, ha ezt együtt nem erőltetitek.

2022. jún. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Huuuuurrrááá!!!! Ez aztán a felnőtt szintű problémakezelés... Elképzelem, hogy tényleg nagyon megbántom a mindenkori barátnőmet. Ha képtelenek vagyunk arra, hogy felnőttek módjára megbeszéljük (nevesítve: Én elnézést kérek, ő pedig vagy megbocsát vagy nem, de utóbbinál akkor tovább is állok, nem "megyek le kutyába"), akkor nincsen miről beszélni. Megvan a joga elküldeni a malac farkára? Megvan a joga megbántva lenni, sértve érezni magát? Megvan a joga nagyon megharagudni? Természetesen! Én sem vagyok tökéletes, sajnos nekem is megvannak az objektív hibáim. De! Ha felém az van kommunikálva, hogy ne keressem, akkor nem keresem. Ha komolyak a szándékai, akkor megvan a hajlandósága megbeszélni a dolgokat. Nem pedig arra vár, hogy a másik keresse - hozzáteszem, úgy hogy ő mondta hogy hagyjam.
2022. jún. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
francnak játszámzol!? ha akarod őt, beszélj bele
2022. jún. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Összezavartalak titeket. Nem bántam meg egyáltalán a döntésem. Amennyiben változa, akkor lehetne szó a továbbiakról. De ha nem, akkor örülök a szakításnak. Azt gondolom, hogy ha számítok neki, akkor változtat. Így már értitek?
2022. jún. 27. 19:26
 10/20 A kérdező kommentje:
Csak magába néz ha számítok neki, ha meg nem, akkor tudom, hogy sosem számítottam neki eléggé, és akkor nincs is miről beszélni.
2022. jún. 27. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!