Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek abban hogy ha fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek abban hogy ha fontos vagy a pasinak, akkor keresni fog szakítás után is?

Figyelt kérdés
Csúnyán összevesztünk valamin, megmondtam neki, hogy hagyjon békén. Persze azóta lecsillapodtunk, mindenhol vannak hullámvölgyek. Ő volt a fsz...ezért nem fogom keresni. De ha bocsánatot kérne, én nyitott lennék a továbbiakra.

2022. jún. 27. 18:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Te meg azt nem érted, amit előttem mindenki mondott...ez nem így működik h csak akkor tartok igényt egy kapcsolatra, ha a csávó begyógyítja az egómon keletkezett sérülést. Akarsz vele TE kapcsolatot? Ha igen, akkor tegyél érte, ha nem akkor ne, de ilyen gondolkodásmóddal ne csodálkozz, ha nem kellesz neki.
2022. jún. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Én próbáltam tenni érte, olvass már el újból.

De a hisztikirálynő előadta magát. Ezért szépen pápát mondtam. Ha képes változni, akkor szeretettel várom, ha meg nem, akkor jobb így. Viszont nehogy már én fussak utána.

Újra nem írom le mindezt.

2022. jún. 27. 20:11
 13/20 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Hol írtad, már megbocsáss?!
2022. jún. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Amikor összevesztünk, igyekeztem felvázolni neki a problémát, de nem volt rá kíváncsi. Nálam ez egyértelmű kuka, mondtam neki, hogy akkor vége és ne is beszéljünk a továbbiakban. Nagyon rosszul esett a viselkedése, hallani se akartam róla. Rossz hete volt, rosszul jött ki, lehet ő sem gondolkozott, de szerintem azóta megbánta, hogy bunkó volt. De persze ki tudja....


Most már világos?

2022. jún. 27. 20:24
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nekem igen. Ugyanebben vagyok (nő). Én se érzem játszmázásnak, amit csináltam. Akkor úgy gondoltam, hogy végleges, bírni is fogom, és hogy jó döntést hoztam. Végül is az utolsóban biztos vagyok most is. Ésszel gondolkozva. De ettől még hiányozhat. Hiányzik is.
2022. jún. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végre érti valaki....
2022. jún. 27. 20:51
 17/20 anonim ***** válasza:
24%

Lehet, hogy mások azért nem értik, mert nem logikus. Következetlen. Egyetértek. És ha az? A te érzéseid, a te életed. Jogod van úgy érezni, ahogy, jogod van úgy következetlennek lenni, vagy akár hibázni (és persze játszmázni is), ahogy.

Lehet, az itt válaszoló emberek tényleg logikusabbak nálad vagy nálam, vagy még sose gondolták meg magukat, vagy nem hoztak rossz döntést. Vagy csak nem írták ki mindezt a gyakorira. Nem vagyunk egyformák.

2022. jún. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
21%
És az nagyon tetszik, amit a 11-es írt: hogy a csávó begyógyítsa az egodon keletkezett sérülést. Én szerintem pont ebben vagyok. Már sokszor be is gyógyította. Nekem ez fontos lenne. És szerintem jogos is az igény. Begyógyíthatná. Mások ilyet még soha nem éreztek? Tudom a tankönyvi szöveget, saját magadnak kell begyógyítani. Járok eleget pszichológushoz, dolgozom azon, hogy én gyógyítsam be. Ennek ellenére jobban esne, ha az gyógyítaná be, aki ejtette.
2022. jún. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy exem ki akart velem ugy békülni, hogy ugyanugy jatszották volna tovább velem azt, amit addig is.

Nem egyszer fogadtam vissza, nem egyet, nem egyszer bocsájtottam meg.


Szoval persze keresnek, tepernek, ertékelem azért hogy igyekezet valoban van változásra, és magukba is néztek, megbánás is van, de csak ideig óráig ment a nagy változás.


Nem azert amiket itt írnak, hogy addig változnak meg, amig meg nem kapnak újra, utána meg nem fontos, hanem valóban meg akarnak változni, tesznek is érte, megyeget is, de gyökerestöl NEM KÉPESEK ARRA.


Aki után nekem kéne teperni,(ilyen is volt)miután ő ártott nekem, de a szakitás után elgyengültem, az nem nézett magába, nem is érdekelte hogy vége, nem is akart megváltozni sem. Annyi volt csak amit tett a kibéküléssel, hogy szőnyeg alá söpört csak.

Ő úgy érzem igy utólag visszatekintve, hogy az se számított neki hogy vége, de az sem, ha folytatjuk. Teljesen mindegy volt neki.

2022. jún. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Engem megkeresett 7 hónap után egy félreértés miatt. Mi is összevesztünk, és dacból és büszkeségből nem beszéltünk hónapokig egymással, majd írt nekem születésnapomon egy köszöntő üzenetet. Van ilyen. Szerintem sokáig ne húzzátok ezt, mert nem tesz jót a kapcsolatnak...
2022. júl. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!