Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kellene ezt a kínos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene ezt a kínos szituációt kezelnem?

Figyelt kérdés

Olyan kínos ez az egész számomra.

45 F vagyok


Van egy kollégám akivel jóba vagyok.Vásároltak nemrég a lányuk szobájába egy új ágyat és szekrénysort.

Megkértek,hogy segítsek a pakolásban meg az összeszerelésében.


Nincs ezzel semmi gond,szívesen segítettem volt időm, jóban is vagyok velük miért ne.


szóval pár napja a 18 éves lányuk aki most érettségizett.Bejelölt facebookon,nemrég rám is írt és elhívott kettesben kávézni.Hogy lehet ezt úgy visszautasítani,hogy ne bántsam meg?


Az apjával együtt dolgozom.


Nekem ez annyira fura 45 éves elvált vénember vagyok hozzá képest, egyidős vagyok az apjával, a fiam idősebb nála.


Elmeséltem a húsz éves fiamnak, azóta ezen röhög,hogy majd ő lesz a pótanyja,ugyanolyan bolond mint amilyen én voltam az ő korában.



2022. júl. 15. 11:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Jó fej lehet a fiad, hogy poénra vette az egészet. :)

Én is úgy gondolom, hogy udvariasan, de egyértelműen el kellene utasítanod (ahogy te is érzed). Én is 45 éves vagyok (nő), még ha lenne is rá lehetőségem akkor sem "tudnék mit kezdeni egy fiam korabeli emberrel". Sosem tetszettek a fiatalabbak, csak a velem egyidősek vagy az idősebbek.

Megbántani tényleg nem szabad a lányt, de udvariasan "ki lehet bújni" a kávézás alól. Esetleg mondd azt, hogy van barátnőd és ezért nem szoktál nőkkel kávézgatni!

2022. júl. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Én azért adnék egy lehetőséget ennek
2022. júl. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
85%
A lepontozóknak legyen lányuk és majd hordja haza a 40 es kappanokat akik apukával egyidősek. Ezt kívánom. Sőt ti meg húzzátok meg a haverotok gyerekét. A legjobb🤣
2022. júl. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
18%

#13


Ha a 18 éves gyerek fiú lenne, akkor is így gondolkoznal?

2022. júl. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is. Normális 40+-os, középkorú férfi/nő nem kezd egy tinivel.
2022. júl. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
88%
Küldd el a fiadat kávézni 😂Mondd, hogy te sajnos nagyon elfoglalt vagy, de meghálálhatja a fiadnak. Mindenki jól jár 🤷🏼‍♀️
2022. júl. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
11%
13 a fiát meg majd d.gják a b.zi 40 esek.
2022. júl. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
80%
16-os tipp elég jó :D
2022. júl. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!