Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek alapján érdekelhetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján érdekelhetem mint embert?

Figyelt kérdés

Anno majdnem összejöttem egy pasival, akkor mindig nézte a napom, majd miután nem lett köztünk semmi kb meg sem nézte a napjaimat, úgy hogy tudom róla hogy nem nagyon szokta nézegetni más napjait.


Aztán pár hónapja kavartunk, akkor megint minden alkalommal nézte, majd miután nem lett semmi megint nem nézte.

Igazából beszélni nem akar velem, gondolom van másik csaj.


Viszont egyik nap kiraktam a napomba egy képet a munkámról és azt megnézte.


Ezek alapján érdekelhetem mint embert de nem akar velem kommunikálni?


2022. júl. 18. 22:33
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Ha nőként írtál akkor nem csak buta vagy hanem szőke is😂😂😂


Hidd el, nem azért rakok ki napokat hogy jujj az az egy ember megnézze, hanem mert megmutatom másoknak milyen is vagyok én, de még mindig nem kaptam választ arra miért lennék beteg.Ennyit nem tudtok megfogalmazni😂😂😂😂


Mi lenne igaz rám?

Egy egyszerű normális kérdést tettem fel, de már a legelején nekem esett a sok buta, tudatlan ember, aztán csodálkozik hogy nem hagyon magam.


Másrészt pedig tényleg nagyon sajnállak hogy ez az élet jutott neked, ha ilyen kicsinyes vagy.


Értelmeten válaszokat adsz, másrészt nem beszélve arról hogy nem tudsz normálisan megfogalnazni semmit sem.


Általánosban legalább sokan megvertek?


Tudod még mindig folyamatosan saját magatokat égetitek le, próbáltok trollkodni, nagymenőnek hinni magatokat, mert elhiszitek hogy igazatok van.


Ha egy értelmes kérdésre nem tudsz érdemben választ adni akkor mit keresel még itt?


Amit eddig kérdeztem, állítottam egyikre sem tudtál választ adni, jó nagy senkiként gyerekesen meg itt teszed magad a semmire😂😂😂😂


Ezzel is csak saját magad minősíted és sehol egy értelmes női válasz formát nem látok.


Szerintem vegyél szépen könyvet a kezedbe és sürgősen kezdj el tanulni, mert ha ilyen buta maradsz még kukásnak talán jó leszel.😂😂


Igen, az ilyen emberek mint pl te elég éretlen vagy.

Szerintem jobban jártál volna ha nem írtál volna, legalább egy okos ember válaszolt volna normálisan.


Te meg csak az időd pocsékolod.

Mellesleg puszillak😘

2022. júl. 20. 20:39
 32/36 anonim ***** válasza:
77%

Te csak találgatsz a levegőbe a nagy oltásaiddal. Mégegyszer mondom egy tinédzser szintjén vagy sajnos.

Honnan veszed ezeket?

Nem gyanús, hogy amég itt mások a kérdésed alapján válaszolnak neked te addig csak nyomod a nem napon barnult stílusoddal a sületlenséget?

Figyelj, egyelőre engem senki nem pattintott kétszer, hogy aztán mással legyen és én azon izguljak, vajon érdeklem-e még, ha megnézi amit kiteszek az interneten.

De nem érted azt sem, hogy ez éppen a te élettelenségedre utal.


Csak fújod a hülyeséget. Nem éppen ez a stílus az ami nem kellett neki? Véletlenül se, gondolom.

2022. júl. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
77%
Ja és te okos vagy és nagyon tudsz vitázni és biztos kukás sem vagy (mintha egyébként az szégyen lenne, ezt is kitől tanultad?!), éppen végeztél az orvosin, azért van ennyi időd azzal foglalkozni, hogy akinek dugásra se vagy jó nézegeti-e amit kiteszel.
2022. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

Lehet te ezt mondod, mert próbálsz lenézni de ez rajtad kívül drága szívem hidd el senkit sem érdekel.


Neked nem kell bizonyítanom semmit sem, aki ismer az meg tudja milyen vagyok.


De jó nagy agyhalott vagy hogy ide jössz kötekedni és egyáltalán nem a kérdés témájáról beszélsz.


Nem tudom hogy magadtól vagy ilyen hülye vagy valaki segít neked?😂😂😂😂😂😂


Itt még mindig nem arról van/volt szó hogy én oda lennék a pasiért, mert manapság már az ember nem lehet szimplán kíváncsi, ahogy az ember idővel az exére is kívancsi mit ért el, stb...


De te próbálsz mindent belemagyarázni.

Ezzel a felfogásoddal nem csodálom hogy gyerekesnek tartod, mert te gondolod túl az egész helyzetet.

Nem egy szaros tini picsogásért tettem fel a kérdésem, de sok ember annak vette, mert nem tudta jól értelmezni a kérdésem, nos kivel is van a probléma?


Nyilván nem fajult el volna idáig a helyzet, ha megfelelően ember módjára tudta volna valaki közölni és nem bemesélni hozzá irreális történeteket.


Téged azért nem pattintottak még még kétszer, mert olyan buta vagy hogy még egyszer sem kellenél senkinek sem.😂😂😂


Nem véletlen támadsz folyamatosan közben nem válaszolsz a kérdésekre, na vajon miért?😂😂😂


Az a felfogás😂😂😂


Szóval ha nem tanultál jól és büdös munkát végeztetnek veles amiből alig kap pénzt az ember az nem szégyen. Mindent értek😂😂😂


Inkább tanulj valamit, mert így a villany, a gáz mellett hamar kifognak dobni és neted sem lesz.


Mellesleg bármikor írsz csak mégjobban megmutatod mekkora bohóc vagy😂😂😂, de legalább jót nevetek rajtad😂😂😂😂

Kérlek folytasd😂😂😂

2022. júl. 20. 23:01
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Elolvasva a kérdésed kifejtését, a válaszom: nem, nem igazán érdekled.
2022. júl. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
#35 Köszönöm szépen a válaszod!:)
2022. júl. 20. 23:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!