Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek alapján érdekelhetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján érdekelhetem mint embert?

Figyelt kérdés

Anno majdnem összejöttem egy pasival, akkor mindig nézte a napom, majd miután nem lett köztünk semmi kb meg sem nézte a napjaimat, úgy hogy tudom róla hogy nem nagyon szokta nézegetni más napjait.


Aztán pár hónapja kavartunk, akkor megint minden alkalommal nézte, majd miután nem lett semmi megint nem nézte.

Igazából beszélni nem akar velem, gondolom van másik csaj.


Viszont egyik nap kiraktam a napomba egy képet a munkámról és azt megnézte.


Ezek alapján érdekelhetem mint embert de nem akar velem kommunikálni?


2022. júl. 18. 22:33
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

Megint rosszul értelmezed.

Azért mert van egy vagy két olyan ember egy kérdés alatt, aki nem tudja értelmi az nem azt jelenti hogy mindenki hülye.


De aki a legjobb meséket kitalálja az beszél.

Igazából nem is tudsz rá mit mondani és nem véletlen.


Nem tudom mit vártál hogyha egy normális kérdés alá betámad egy-két ember, annak normálisan fogok válaszolni?

Nyilván megvan az oka miért így válaszolok.

Bár biztosan abban a hitben vagy, hogyha ide böfögsz valamit ami nem is ide tartozik és kitaláció, akkor majd magamba nézek.


Ezt a suttyó stílust pedig nem nevezném válasznak.

Első sorban a válaszolóktól indult a személyeskedés, csak gondolom fáj ha visszamegy.

Mert van aki tud is rá reagálni és nem ész nélkül írogat.

Puffogásról pedig egyáltalán nem volt szó, és itt látszik meg hogy még mindig nem érted azt amit nem tudom mióta próbálok 100x is leírni más módon hogy megértsd.

Próbáltam segíteni megértetni a kérdést, a problémát, de van akin nem lehet segíteni.

2022. júl. 20. 11:32
 22/36 anonim ***** válasza:
87%
Igen, rajtad nem lehet segíteni. Semmi nem felel meg úgyse, a szaron is a csomót keresed. Várjuk a következő kérdést, ahol letolod ugyanezt. Itt már nincs több látnivaló.
2022. júl. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

Ha ezt el is tudnád magyarázni hogy miért, de az a baj neked túl nagy fejtörő lenne.😂😂😂


Nem arra voltam kíváncsi hogy te vagy más hogy ki hogyan és miért nézi a másik napját, hanem a pasi oldaláról érdekelt, hogy azért nézi-e a napomat, mert érdekli mit csinálok szabidőmben.


De látom ez elég nagy fejtörőt igényel egyeseknek, tényleg sajnálom hogy vannak ilyen ostoba emberek.


Tehát az a probléma hogy irreális választ kaptam a kedved szerint átformált történetedre.

És nem magára a kérdésemre.


Ha felteszel valakinek egy kérdést és minden másra válaszol, de önmagára a kérdésedre, te hogy reagálsz?

Főleg hogy már sokadjára próbálod megértettni hogy mit is akarsz kérdezni, mi a lényeg.


Vagy a buták megértik a butákat?🤔


Elég lett volna egy ilyen egyszerű válasz:

Nem, nem azért nézi a napod mert kíváncsi mit csinálsz szabadidődben.


Vagy


Igen, azért nézi a napod, mert néha rád néz mit csinálhatsz.


Szerintem nagyon bonyolult lett volna a kettő közül az egyik választ leírni.


De persze jobb neki támadni az embernek és a kérdezőt beállítani butának, mert ugye egy-két kommentelő nem hibázhat sosem, ha pedig hibázik azt nem vallja be.


Elkezdtek magatokkal vitázni egy olyan dolog miatt, ami nem is létezik, biztosan főnyeremények lehettek, ha egy egyszerű kérdést nem sikerült értelmezni.😂😂😂😂

2022. júl. 20. 12:22
 24/36 anonim ***** válasza:
85%
Trollolololo
2022. júl. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Igazából már megmutattad mennyire egy "értelmes" lény vagy.

Nem mondok ezzel újat.

De hát ha nincs életed gyere nyugodtan éld ki magad a kérdésem alatt, legalább van aki foglalkozik veled.


Remélem azért homokozni nem kell elvinnem egy felnőtt csecsemőt.


Ez pedig nem trollkodás, hiába hiszed annak, hogy mennyire menő vagy, közben ez elég nagy szégyen.


És most elgalább ki is mutattad mennyire van igazam.

2022. júl. 20. 12:44
 26/36 anonim ***** válasza:
77%

De meg mondtuk, hogy nem, nem lehet ebből megmondani, de nyilván nem érdekled, mivel már mással van, nem, nem gondolat olvasó senki, nem egyáltalán nem jelenti, hogy valaki a napodat nézi akkor érdekled.



Tudod mit?

Igen, érdekled ez 100%. Más különben miért nyomna rá?

2022. júl. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

"De meg mondtuk, hogy nem, nem lehet ebből megmondani"

Egyetlen egyszer sem írta senki, hanem egyből ócsároltatok.


Mondjuk mit is várhatnék hogyha alapvető kérdést nem tudtok értelmezni.


"Tudod mit?


Igen, érdekled ez 100%. Más különben miért nyomna rá?"


Nem kell ezt a szánalmas dumát nyomni, komolyan sajnálom azt aki létrehozott egy ilyen fajt mint te vagy meg a kis másik trollkodós srácot.


Ha azt hiszed ez a válasz volt a megfelelő, hát tévedsz, mert nem feltétlen az a válasz mint amit gondolok, de nyilván már megkérdezni se kérdezheti meg az ember.


Ha ennyire nincs életed vegyek neked egyet?

Sajnálom tényleg hogy ilyen lények megszületnek😂😂


A neten megy a hősködés és a nagy száj, de élőben tipikusan meg se mernétek szólalni.

Remélem a cipőtöket még be tudjátok kötni, vagy az is tépőzáras?


Alapvető dolgokról nem is beszélve.


Tőletek már nem várok választ, mert ami nincs, azzal nem tudtok gondolkodni.


Anyuci meg apuci kis kedvencei😂😂😂


Ne aggódjatok max olyan buta nőtök lesz mint amilyen ti vagytok😂😂😂😂😂😂

2022. júl. 20. 18:27
 28/36 anonim ***** válasza:
81%
Ez tényleg beteg😅
2022. júl. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

Indokold meg miért lennék beteg?

Azért mert ennyi tahó ember létezik és úgy válaszolok ahogy megérdemlik?


Látom te se vagy bölcsebb a kevés %-os válaszolási arányoddal.

2022. júl. 20. 19:17
 30/36 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon beteg amúgy tényleg.

Nőként írtam eddig is, de ha már személyeskedés, bocsi, de pont te hogy jössz ahhoz, hogy élettelennek nevezz valakit? Aki azért rak ki napokat, hogy aztán lesse, hogy a pasi aki már lepattant 2x, nézegeti-e 😂

Világ barma vagy.

Olyanokkal illetsz mást, amiről már kiderült a kérdésedből is, hogy rád igaz. Nem érted mi?


És ez a "lény" szöveg honnan jött egyébként? Tényleg mintha egy 16 évessel vitatkozna az ember.

2022. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!