Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek alapján érdekelhetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján érdekelhetem mint embert?

Figyelt kérdés

Anno majdnem összejöttem egy pasival, akkor mindig nézte a napom, majd miután nem lett köztünk semmi kb meg sem nézte a napjaimat, úgy hogy tudom róla hogy nem nagyon szokta nézegetni más napjait.


Aztán pár hónapja kavartunk, akkor megint minden alkalommal nézte, majd miután nem lett semmi megint nem nézte.

Igazából beszélni nem akar velem, gondolom van másik csaj.


Viszont egyik nap kiraktam a napomba egy képet a munkámról és azt megnézte.


Ezek alapján érdekelhetem mint embert de nem akar velem kommunikálni?


2022. júl. 18. 22:33
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
86%
Nem, itt a probléma az, hogy nem olyan választ kaptál, mint szerettél volna.
2022. júl. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Komolyan egyre nagyobb majmot csinálsz magadból, neked akartam jót hogy ne járasd le magad.


Nem tudom hol élsz, meseországban vagy mi, de ez itt a valóság.

Vagy olvasd el figyelmesen az egészet vagy ne is erőltesd ami nem megy, mert még mindig nem tudod elfogadni hogy igazam van.


Azért mert vannak itt buta emberek akik szeretnek mesét hallgatni, az nem azt jelenti hogy mindenkit egy kalap alá kell venni.


Effektíve az egyes válaszolótól biztos azt akartam hallani amit írt😂😂


Ne legyél már ilyen gyerekes.

Szerintem jobban jártal volna ha megfogadod a tanácsom, mert tényleg elég nagy problémák vannak veled.


Eleve tök fölösleges dolgokat írsz már mióta a kérdésem alá mindenből amit látsz kiellemzed és beírod a hülyeséged.


Lehet írni kritikát, ha az helyénvaló.


Ez pedig nem volt más mint mocskolódás és megint terelt téma.


Már éppen eleget égetted magad szerintem.

Remélem a 8 általános azért megvan :)

2022. júl. 20. 01:31
 13/36 anonim ***** válasza:
87%
Szerinted itt mindenki egy ember? :D Nálad nagyobb majmot nem csinált senki itt magából. És most kijött, hogy ez is a szokásos, kötekedős idióta kérdése, akinek semmi nem jó. De uncsi.
2022. júl. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
89%
12, na ez gáz :D vajon miért lépett le a pasi? Miért hisztériázol?
2022. júl. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

Értem, szóval elvileg azért csinálok magamból "majmot", mert kultúráltan leírom a véleményem.😂😂😂


Szóval mind igazak amiket írtam és azért támadsz.😂😂


Mint írtam korábban fordulj orvoshoz, mert nagy problémák vannak veled.


Komolyan olyan vagy mint egy rossz 5 éves.


Szerinted nekem azért nem jó egyik válasz sem amit adtál, mert nem azt írtad amit elvileg hallani akartam.

Na ez pont téves.


Ha figyeltél volna a kérdésre és jól értelmezted volna, akkor nem azokra a dolgokra vártam választ.


De megint neked kell szájbarágósan magyarázkodni, mert nem érted meg.


Első sorban te álltál belém, jó hogy így viselkedek veled, ha ennyire buta vagy.


És ha neked ez hiszti akkor rég bajok vannak.

Megint kitaláltál egy "szokásos" mesét, mikor azért nem lett semmi a pasival, mert elkergetem.

Csak éppen nem ismered a személyiségemet, de persze már annyi mesét találtál ki.


Nem is értem mit vársz, hogy elégedjek meg azzal a válaszoddal ami egyáltalán nem arról szólt, mint a kérdésem, ergo nem kaptam a kérdésemre választ.


Tényleg nagyon buta vagy ha azt gondolod hogyha először leordítasz a semmiért, utána meg megint másra válaszolsz saját magad részéről, akkor én azt el fogom fogadni.

Mint mondtam lehet negatívat is írni, nem kell mindennek szépnek és jónak lenni, de ezt még mindig nem sikerült felfognod.

Gondolod ide böfögsz valamit az normális válasz?

Ezt te sem gondolod komolyan.


Fent mindent leírtam, magát a kérdést amire választ vártam és a körülményeket amiben minden válasz megvan.

Csak tudni kellene értelmezni.

Amire utoljára válaszoltál fent az is megtalálható.


Inkább ide másolom:"úgy hogy tudom róla hogy nem nagyon szokta nézegetni más napjait."


De erre már itt biztosan nem akarok választ kapni.


Mint írtam ha ennyire képtelen vagy értelmezni valamit ne erőltesd.


Inkább olvass könyveket hogy fejlődj és legközelebb nem.lesz ilyen probléma.


1.Ha normális választ vár az ember, nem tudom miért kell tahón viselkedni.


2.Ha már nem kap a normális kérdésre választ az ember akkor már hisztizik, semmi nem jó neki, azt akarja hallani amiz akar.


Ez így nem igaz.

Csak vannak emberek akik normálisan feltesznek egy kérdést és szeretnének rá normális választ kapni.

Az mindegy hogy pozitív vagy negatív, de akkor tudják az emberek megfogalmazni a mondanivalójukat.

Meg persze figyeljenek a kérdésre és ne egy-egy kis részlet után átalakítsák az egész történetet, ahogy válaszoló tetted.


Nem itt kell kiélni a problémáidat.

Ez a hely nem arra való!

2022. júl. 20. 09:47
 16/36 anonim ***** válasza:
84%

9 és 14 vagyok.

Gyanítom tinédzser vagy..

Valaszoltam a kérdésedre. A napit feldobja a facebook, ha unatkozok átpörgetem. Ettől még nem érdekel komolyabban senki.

"Mint embert" meg miért ne érdekelhetnéd, ha közötök volt már egymáshoz? De mi a fenére mész vele?

Hisztérika vagy, más pasi is újat fog keresni, ha nem látod ezt be. Szörnyű amit művelsz itt.

2022. júl. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
85%
Orvos itt neked kéne, de még az is visszaadná a diplomáját. Kár is rád több szó, nem csodálom, hogy menekülnek tőled. Így már értem, hogy miért nem dugott meg.
2022. júl. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Miért is kellene nekem orvos?


Ha már így belementünk...


Ha ennyire leszarjátok a kérdésem akkor nem értem minek "válaszoltok".


A hiszti fogalmát sem tudjátok.


A hisztizés és a vélemény leírás rendben megfogalmazva önmagában nem hiszti.


De még mindig nem tudom mióta csak azt kapom hogy hisztizek és hogy a pasik menekülnek előlem.

Sajnálom, de ez megint a saját agyatok szüleménye :)


Nos ha már így belementünk a témába...

+30 évesek lehettek, de pontosan az a gáz, hogy nem nőttetek fel az érdemi válaszhoz.

Mindent szájbarágósan kell magyarázni, mint egy kis gyereknek.

Egy értelmes felnőtt ember megérti.


A válaszaitok alapján még az általánost is max nagy nehezen sikerült kijárni, középiskola, gimi, vagy érettségi biztosan nem volt már meg.

+ Az ilyen emberek szoktak mama meg papahotelezni.


Nem vagyok tini, de az a szomorú hogy több eszem van, mint nektek akár +30 éves fejjel, akik feljönnek gyakorira kiélni, trollkodni magukat, mert épp nem tudnak magukkal mit kezdeni.

Aztán nem értik miért kapnak ilyen választ.


Tudom a legjobb védekezés szamotokra a támadás, ami elég gyerekes dolog.


De nem itt kell megmutatni a Janit, csak egy egyszerű segítő választ akartam kapni.

Amit eddig egy embertől sikerült félig megkapni.


Ennyire savanyú emberek nem lehettek😆😆

2022. júl. 20. 11:13
 19/36 anonim ***** válasza:
85%
Persze, mindenki hülye, csak te vagy helikopter. Támadni meg egyedül te támadsz mindenkit, további jó puffogást meg személyeskedést az agyszüleményeiddel.
2022. júl. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
83%
Beteg vagy kedves kérdező
2022. júl. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!