Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy valaki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy valaki nem válaszol a másik üzeneteire?

Figyelt kérdés
Napok óta írtam, de meg sem nyitotta, pedig többször fent volt, közösségi médián is aktív. Nem várom el, hogy folyton egyből ugorjon egy üzenetre, de napokig eltűnni? Ez normális? Ez alapján nem igazán érdeklem, ami nem baj, csak ekkora érdektelenséget azért nem vártam.

2022. júl. 19. 12:16
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
#8: Nem írtam hülyeséget. Oké, nem egy időpontmegbeszélés volt, de nem is egy semmitmondó kétszavas üzenet.
2022. júl. 19. 13:15
 12/23 anonim ***** válasza:
80%
Mert nem akar?
2022. júl. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
22%
Kérdés neki volt e nem semmimondó vagy neki éppen semmitmondó
2022. júl. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
#13: Szerintem nem, egy olyan témáról írtam, amiről tudom, hogy neki is fontos.
2022. júl. 19. 14:00
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha valaki nem kíváncsi rád, nem válaszol, felesleges eröltetni, hogy miért, de akkoris írjon mert én írtam!


Felnőtt ember vagy, fogadd el a döntését és lépj tovább, csak magadnak teszel rosszat ha folyamatosan rajta kattogsz. Olyan személyekkel tartsd a kapcsolatot, ahol kölcsönös az érdeklődés, aki nem válaszol, nincs rád ideje pedig engedd el! Sokkal boldogabb leszel, ha nem ragaszkodsz görcsösen olyan személyekhez, akik nem akarnak tőled semmit!

2022. júl. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
#15: Igen, ez a terv. Nem fogom erőltetni, csak nem értem. De talán nem is kell megértenem, csak elfogadnom. Ha engem valaki nem érdekel, attól még válaszolok és nem tűnök el. De úgy látszik nem mindenki ilyen, ezt pedig el kell fogadni.
2022. júl. 19. 14:18
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ír hosszabb idő után,milyen hangvételűek a beszélgetések? Én se mindig tudom hova tenni az ilyesmit,de létezik olyan ember akin egyszerűen csak elszalad 1 hét is akár válasz nélkül,de közben nincs is veled baja...
2022. júl. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
#17: Kicsit olyan nyögve nyelősen megy neten a beszélgetés, élőben más, de találkozót meg nehéz megszervezni vele. Nem az a netes csevegős típus, ebből hajlandó is lennék engedni, de valamilyen formában azért jó lett volna többet kommunikálni. Hosszabb távon ez így biztosan nem fog működni.
2022. júl. 19. 15:50
 19/23 anonim ***** válasza:
49%
Vár, hogy rájöjj arra, hogy ne zaklasd, mert hiábavaló.
2022. júl. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
#19: Zaklatja a nyavaja. Vagy ha valakire ráírok, az már zaklatásnak minősül?
2022. júl. 19. 16:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!