Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy valaki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy valaki nem válaszol a másik üzeneteire?

Figyelt kérdés
Napok óta írtam, de meg sem nyitotta, pedig többször fent volt, közösségi médián is aktív. Nem várom el, hogy folyton egyből ugorjon egy üzenetre, de napokig eltűnni? Ez normális? Ez alapján nem igazán érdeklem, ami nem baj, csak ekkora érdektelenséget azért nem vártam.

2022. júl. 19. 12:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Azt vélem zaklatásnak, hogy ő rendre nem válaszol, ill. késve, Te pedig írkálsz neki, netán szemrehányást teszel neki.

Tegyél le róla, még ha nehezedre esik is.

2022. júl. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
#21: Szemrehányást nem tettem, de írni sem fogok. Bár azt megjegyzem, hogy eddig se írtam ismételten, amíg nem válaszolt. Ha válaszolt sem írtam gyakran, mert láttam, hogy nincs kinek.
2022. júl. 19. 17:47
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem zaklatás, csak felesleges körök. Tudom, hogy rosszul esik, hiszen a másik fél jellemtelen görény módjára iktat ki az életéből egyenes beszéd helyett. Sajnos ő ilyen és éppen ezért jobban jársz, ha szép csendben te is elfelejted, hogy létezik egyáltalán. Ennyire méltó kb. ...
2022. júl. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!