Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedéskor mennyire problém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor mennyire problémás, ha jelenleg nincs munkám és otthon élek a szüleimmel? 28n

Figyelt kérdés

1 hónapja nincs munkám, aktív álláskereső vagyok, nyitott szemmel járok, nem arról van szó, hogy nem akarok dolgozni, de nem egyszerű az ország keleti felén. És még a szülőkkel élek.


Ismerkedéskor ezek a dolgok mennyire problémásak, mennyire számít red flagnek?



2022. aug. 2. 21:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
24%

Kinek?


Nekem tudatosan is csak a személyiség számít, de sokaknak csak tudatalannul.

2022. aug. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
24%

Nőként semmit nem számít. Akinek anyagi elvárásai vannak azok a nők, akiknek ezeket teljesíteni-e kell ezeket azok a férfiak.

A nőkkel szembeni elvárások, hogy legyen jó segged, feszes csöcsöd, szép arcod, legyél kedves, törődő és kb ennyi.

28 év alatt azért ennyi leeshetett volna.

2022. aug. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
82%

12

Nem ám csak primitív ösztönlények vannak!

Normális, igényes, intelligens férfinek ennyi nem elég.

2022. aug. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
13, Nem tudom hány éves vagy, de ideje kinőni a mesékből. :D
2022. aug. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
73%
Nálam nem lenne gond, de mindenki más...
2022. aug. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
55%
Nőként ez egyáltalán nem számít. Ha férfi lennél, kizáró ok lenne minden nőnél.
2022. aug. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez összetettebb annál, hogy igen vagy nem legyen. Nyilván nem mindegy, hogy az ember miért él még mindig a szüleivel. Normál esetben azért ennyi idősen már egy albérletet fenn kell tudjon tartani az ember a keresetéből. De persze ha családot kell segíteni, vagy épp diákhitelt fizet az ember stb. emiatt nem tudott elköltözni akkor engem nem izgat hogy otthon él. A munkanélküliség pláne 1 hónap távban nem számottevő, ha évek óta nem dolgozna az már problémás lenne, mert akkor ott már felfogással lenne gond. 32/F
2022. aug. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nálam az semmilyen hátrányt nem jelentene.
2022. aug. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Amíg nincs munkája addig biztos nem költöznék össze vele.


Ha jól nézel ki jókis csaj vagy, akkor van akinek egyik sem gond

2022. aug. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem hátrány,de az ország keleti felére fogni az már az. Szerintem van itt munka csak nagyon alacsony a fizetés. Üdv egy ffi egy borsodi kis faluból.
2022. aug. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!