Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak a nők felháborodv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak a nők felháborodva, ha szembesítik őket, hogy bizony 2 gyerek és egy válás után már nem olyan kelendőek?

Figyelt kérdés
Élesen zuhan ilyenkor a párkapcsolati piacon az értékük. Amíg 20on évesen egyedülállóként válogathattak, addig gyerekkel elváltként már belőlük válogatnak.
2022. aug. 3. 09:38
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Azért háborodnak fel, amiért a férfiak is, hogy...

1 elvált, gyereke van kevesebbet ér.

2 40 45 éves kevesebbet ér (max a pénz miatt kell a 20on éveseknek) mer a legtöbb szarul néz ki

3 nem lakik külön kuka.

4 nincs kocsija kuka.

5 nem keres minimum 350et kuka.

Stb... (tisztelet a kivételnek).

A férfiak meg akik nem fogadják el más gyerekét (amit Én meg is értek, nem kötelező) állandóan azt hangoztatják, h csak a luzer férfiak jönnek össze gyerekes nővel, holott ez abszolút nem igaz rengeteg esetben.

Sztm nem is a tény, h nem kell gyerekkel sok férfinak, hanem a szánalmas megnyilvánulás, h a gyerek miatt selejt, stb...

A vallás része nekem se világos, mer ennyi erővel ha hosszabb kapcsolataim voltak is keveset érek, ha több rövidebb akkor is.

Nekem van egy lányom, válogatni is tudtam. Páromnak nincs gyereke és jól néz ki, férfias, támogató, kimutatja h szeret. Nem is csóró. Lányommal is jó a kapcsolata és jól megvagyunk 3an.

Hozzá teszem Én is jól keresek és telik mindenre, amire kell.

N 30

2022. aug. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

"Azért háborodnak fel, amiért a férfiak is, hogy..."

Én még olyanról nem is hallottam, hogy ismerkedéskor valakit szemesítenének azzal, hogy ezért, vagy azért nem kell. Egyszerűen csak eltávolodnak egymástól az emberek minden konkrét indok nélkül.

Amit leírtál pontokat, azok önmagukban csak szelektáló tényezők. Azok az esetleges sikertelen ismerkedés okainak a belátásai. (Hogy miért nem jött össze az, ami eddig úgy tűnt hogy...?)

Az általánosítás meg nem jó dolog. Én se fogadnám el más gyerekét, de nem is degradálnám azt, akinek az megfelel.

Szóval amit írsz, az önmagában helytálló, csak maga a szembesítés része nem valósul meg.

2022. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
22 Csak hogy a gyerekes nők nem mindig közlik ám ezt előre. Sokszor csak a randin derül ki. 😊
2022. aug. 3. 17:33
 24/28 anonim ***** válasza:

Az normális, ha a randin derül ki. Elvégre a randi erről szólna, hogy a résztvevők elmondják, hogy "ki mit tud".

Az viszont már cinkesebb, és ezért kellemetlenebb, ha nem az első randin derül ki. (Ekkor van a drámázás is.) :D

2022. aug. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Szerintem az teljesen korrekt, ha a randin derül ki. Manapság sok pedó direkt a kisgyerekes anyákra megy a társkeresőn... első randin még nem késő ezt közölni, és nagyobb eséllyel ki lehet csukni, hogy csak a gyerek érdekli a "versenyzőt".
2022. aug. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
81%

Tőlem aztán azzal szembesíthetsz amivel akarsz, attól még ugyanúgy férjhez megyek nemsokára, másodszor 🤷 Igaz jelenleg még csak egygyerekes csatakanca vagyok, de érkezik a második.

Puszcsiszercsilávcsi incike,

42N (+ 30F)

2022. aug. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Sunshinedoll ***** válasza:
62%
Nem azon vannak felháborodva, hogy vannak férfiak, akik mondjuk nem akarnak gyereket nevelni, vagy nem akarnak elvált nővel kezdeni. Az borítja ki a nőket, hogy kollektívem úgy beszélnek róluk, mintha a húspiacon lennének áruk, nem pedig emberi résztvevők az életben il. párkapcsolatokban, és a nők külsejével meg "értékvesztésével" magyarázzátok azt, hogy sok felnőtt férfi képtelen felnőni meg felérni egy felnőtt nőhöz ezért inkább kezdenek naiv, tapasztalatlan 20 évesekkel, akik elnézik nekik azt, hogy az életben kb. semmire se vitték eddig.
2022. aug. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nem tudom. De egy részük bittos azért, mert ez egy hatalmas rakás hamuban sült baromság. Kb mint azt mondani, hogy a bor az idő előrehaladtával egyre szarabb lesz.
2022. aug. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!