Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak a nők felháborodv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak a nők felháborodva, ha szembesítik őket, hogy bizony 2 gyerek és egy válás után már nem olyan kelendőek?

Figyelt kérdés
Élesen zuhan ilyenkor a párkapcsolati piacon az értékük. Amíg 20on évesen egyedülállóként válogathattak, addig gyerekkel elváltként már belőlük válogatnak.
2022. aug. 3. 09:38
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

11 Általában nincs szerződés a legtöbb esetben, de hagyjuk is az anyagi részét. Az elvált nő csúnyán hangzik, de már ugymond "használt" sok férfi szemében.

Nyilván nem mindenki ilyen, de sok paai gondolja ezt ha nem is mondja ki.

2022. aug. 3. 10:58
 12/28 anonim ***** válasza:
58%
Nem sokkal rosszabb pozícióban van egy ilyen gyerekes nő, mint egy elkényeztetett 20-on éves parasztp.csa, akit bejelölt 5000 tahó a facebookon, és most azt hiszi, az ő s.ggéből süt a nap.
2022. aug. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom miért vannak, én még nem találkoztam egy ilyen esettel sem, bár nem is vagyok olyan bunkó hogy másokat elhasználtnak nevezzek.


Talán meglepő lesz amit mondok, de nem mindenki élete a társkeresés körül forog. Lehet a te szemedben ő kevesebbet ér a “társkeresési piacon”, de a szememben többet ér mint ember, mint az ilyen “‘megmondó” emberek akik nem tudom mire fel kritizálnak másokat. Jogod megvan hozzá, csak lehetne annyi intelligenciád is hozzá, hogy nem a “igazságon” háborodott fel, hanem hogy tapló vagy:)

2022. aug. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

#13

Szerintem csak a szokásos gyakoris szembesítésre gondolt a kérdező, nem az ilyen specifikusan fehér holló esetekre.

Már az 1. példa is rendkívül ritka, viszont az tény, hogy nem csak nőket érinthet.

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1186..

A második példa meg kb. max akkor fordulhat elő, ha konkrétan rákérdeznek. De ismerkedéskor miért kérdezne rá? Nem az a cél, hogy feszkó legyen. :D

2022. aug. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
73%
Ha legalább egy kicsit jól néz ki a nő, akkor ez nem is állja meg a helyét. Én "20on évesen egyedülállóként" sem válogathattam, mert ronda nő vagyok. Mindig én voltam (és vagyok), akinek a világért sem jön össze semmi, míg az elvált anyák, a molett vagy 40+-os nők sosem hevertek évekig parlagon. Szóval ha felháborodnak, akkor max. azon, hogy mekkora hülyeség ez. De inkább csak röhögnek és élik világukat, nem ők azok, akiknek a kezük a szexpartnerük, hanem én meg (talán) te.
2022. aug. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
80%
35 évesen, 2 gyerekkel szintén válogatok a jelentkezők közül.
2022. aug. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
69%
Azért, mert ez nem egzakt tudományos tény, hanem általában megkeseredett hímsoviniszta tahó férfiak böfögése. A legtöbb gyerekes nő a környezetemben talált magának párt, nem is rosszat. Sőt még 60-70-80 éves nénik is a saját korosztályukban. Nyilván tisztában kell lennie azzal nőként, hogy hol keresgéljen az illető (valószínűleg nem a gyerektelen 30éves izommacsó fog rárepülni - bár azért ilyen példát is láttam már), meg azért attól is függ, hogy mennyire "lepukkant anyuci" külsejű a nő (és ez alatt nem az értem, hogy az gáz, hogy van rajta pár ránc, narancsbőr, pici hurkák, hanem az "én mán anyuka vagyok, hova cicomázkodjam" féle zsíros hajjal - kinyúlt macinaciban mászkálást).
2022. aug. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Neked az a bajod, hogy még csak alkalmi kapcsolat se jött össze egy elvált nővel vagy mi?
2022. aug. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
68%
18: tudom, miről van szó - ezeknek az ismerőseimnek mind hosszú távú, szerető kapcsolata lett, normális, átlagos vagy bizonyos esetekben átlag feletti férfiakkal.
2022. aug. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
65%
Megkérdezted minden nőtől vagy a gyk ról készítesz statisztikát?
2022. aug. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!