Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz lehet egy ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz lehet egy ekkora korkülönbség?

Figyelt kérdés

Én 20 éves lány vagyok. Van egy férfi, aki 30 éves, már egy ideje találkozgatunk (az elején barátként csak) és úgy érzem kezd eléggé megtetszeni. Viszont, aggaszt ez a korkülönbség, ha részemről nem is, de hogy őt zavarná…

Egyébként, én elég komolynak tartom magam a koromhoz, dolgozok és mellette esti sulira járok, eddig két kapcsolatom volt, mindkettő 2 éves, és az egyik sráccal szintén 6 év volt köztünk. Ő meg ahhoz képest, hogy 30, inkább viselkedik egy 25-6 éves szintjén. Néha úgy érzem tetszhetek neki, ő kezdeményezi a beszélgetéseket, a találkákat, meg sokszor úgy néz rám, mintha tényleg oda lenne értem. Viszont néha olyanokat mond amiket nem tudok hova tenni, pl, hogy az én koromban még nem szokták lekötni magukat az emberek, sokszor kérdezi, hogy van e valakim, ismerkedek e, az előző kapcsolataimról is sokat érdeklődik. Néha úgy érzem, mintha csak a korkülönbség zavarná. Tényleg ennyire gázos ez a 10 év?


2022. aug. 18. 21:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
47%
20 évesen tényleg nem szokta senki lekotni magat , ha igen akkor 1 ev utan hazzas +2 ev valas..
2022. aug. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
18%
Egyáltalán nem gázos. Valaki prűd meg magából indul ki hogy ez nem működhet stb. Én 18 évesen ismertem meg párom aki akkor 33 éves volt. Most a vőlegényem, 20 vagyok, ő 36 éves. Tökéletesen elvagyunk és kitartunk egymás mellett.
2022. aug. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
52%
Valószínűleg ő már családra házasságra vágyik, veled meg egyelőre ilyesmit nem mer tervezni, még nagyon fiatal vagy ehhez.
2022. aug. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nyilván nem azonnal házasodnék ( bár szerintem ő sem :D) de a komoly kapcsolatok híve vagyok eléggé, esetleg olyanra akivel már tényleg sokáig tervezhetek. Lehet a legtöbb 20 éves nem ilyen, én igen😄
2022. aug. 18. 21:38
 5/22 A kérdező kommentje:

Az előzőt az #1es válaszolóra írtam :)

#3-as, igazából nem érzem magam annyira fiatalnak hozzá. Nyilván nem most azonnal, de 1-2 év múlva nem lenne ez ellenemre. Furcsa, de én is ezekre vágyom már.

2022. aug. 18. 21:39
 6/22 anonim ***** válasza:
50%

elég gáz, ha egy felnőtt ffi egy 25 éves szintjén van vagy még lejjebb.

érdemes feltenni neki a kérdést, miért nem a saját korosztályából keresgél?


2-es, nálatok nemkülönben érvényes lehet ez a kérdés! egy inkább 40-hez közelítő, mint 30-hoz közelebb álló ember, a párod, aki 36 éves, vajon miért egy épphogy nagykorú csajnak, neked kezdett el udvarolni?


valójában az a baj ezekkel a kapcsolatokkal, h. gyakran a pszichoszexuális fejlődésben vhol megrekedt ffiakról van szó, akik sikertelenek a saját kortársaiknál, de akiktől ti, nagyon fiatal lánykák elájultok, miközben éretlen emberekkel álltok szemben.


csak nyilván a ti szemszögetekből nézve imponáló, h. egy idősebb akar benneteket, de ez nem feltétlenül a ti csodálatos lényeteknek szól, hanem annak tudható be, h. kudarcosak, infantilisek, megrekedtek és másnak nem kellenének.

érdemes ebből a perspektívából is végiggondolni.

2022. aug. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

#6-os

Nálunk erről szó sincs, nem sikertelen a kortársainál, sőt :D Igazából inkább úgy értettem, hogy én nem feltétlen érzem azt, hogy ő 30 körüli szinten van, hogy bizonyos dolgokban még nem úgy gondolkozik mint egy 30 éves. Pl ez a gyerek téma, ő egyenlőre nem szeretne még, erről beszélgettünk is, a 30körüli férfiak általában már szeretnének. De ez csak egy példa.

Alapvetően nekem mindig is az idősebb férfiak jöttek be, és nem azért mert bármi féle komplexusom lenne :) Szimplán könnyebben megértem magam velük, mivel komolyabban gondolkodom a saját korosztályomnál. Volt már hogy próbáltam ismerkedni tőlem kettő-három évvel idősebbekkel de sokkal jobban kijövök azokkal akik minimum öt évvel idősebbek nálam. Sőt, a barátaim 99% is idősebb nálam kb 5 évvel, egyszerűen jobban megértetem magam velük mint a saját korosztályommal.

2022. aug. 18. 21:59
 8/22 anonim ***** válasza:
65%

Aggaszthat is. Nagyszüleim között ennyi van és sok probléma adódott belőle. Pl egy 50 és egy 60 éves igényei tök mások

De egy 30 és egy 40 évesé is

2022. aug. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Azt még hozzátenném hogy egyáltalán nem is keresgéltük egymást úgymond :D

Teljesen véletlenül lettünk jóban, aztán ahogy egyre többet beszélgettünk és kialakult egy jó kapcsolat köztünk mert könnyen megértettük egymást, abból alakult az hogy nekem elkezdett egyre jobban megtetszeni. Szóval lehet, hogy amúgy a saját korosztályából keresgélne, sőt szinte biztos, mert habár nem mondja, én picit érzem rajta hogy a korkülönbség miatt hezitál.

2022. aug. 18. 22:02
 10/22 anonim ***** válasza:
30%
7 évnél több általában sok, de még ez sem feltétlenül meghatározó. Miért nem próbálod ki? Csak azért nem mész bele, mert félsz a megítéléstől? A te boldogságod vagy másé?
2022. aug. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!