Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz lehet egy ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz lehet egy ekkora korkülönbség?

Figyelt kérdés

Én 20 éves lány vagyok. Van egy férfi, aki 30 éves, már egy ideje találkozgatunk (az elején barátként csak) és úgy érzem kezd eléggé megtetszeni. Viszont, aggaszt ez a korkülönbség, ha részemről nem is, de hogy őt zavarná…

Egyébként, én elég komolynak tartom magam a koromhoz, dolgozok és mellette esti sulira járok, eddig két kapcsolatom volt, mindkettő 2 éves, és az egyik sráccal szintén 6 év volt köztünk. Ő meg ahhoz képest, hogy 30, inkább viselkedik egy 25-6 éves szintjén. Néha úgy érzem tetszhetek neki, ő kezdeményezi a beszélgetéseket, a találkákat, meg sokszor úgy néz rám, mintha tényleg oda lenne értem. Viszont néha olyanokat mond amiket nem tudok hova tenni, pl, hogy az én koromban még nem szokták lekötni magukat az emberek, sokszor kérdezi, hogy van e valakim, ismerkedek e, az előző kapcsolataimról is sokat érdeklődik. Néha úgy érzem, mintha csak a korkülönbség zavarná. Tényleg ennyire gázos ez a 10 év?


2022. aug. 18. 21:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
56%

7

"hogy én nem feltétlen érzem azt, hogy ő 30 körüli szinten van"


kérdező, jól érzed, mert még messze nincs ott, ahol lennie kéne, erről beszélek, h. éretlen, megrekedt személyiség!


és még valami, következetesen rosszul írsz egy szót, ami zavar, tanuld meg helyesen: egyelőre (és nem egyenlőre!)

2022. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
15%
10 év nem gáz.
2022. aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
44%
#11 fejezd már be ezt a hülyeséget komolyan! Az az éretlen személyiség aki ilyen fszságokat ír mint te, mert beszűkült látókörű és megrekedt a "lánykák" és a "40-hez közel álló defektes férfiak" között. Nem csak ez a két típus létezik. Szóban soha, de írásban mindig megkapom itt a lepontozást meg a magadfajta hozzászólásokat, múltkor pont ugyanezt írtad, mintha ki lenne másolva neked a szöveg. Attól hogy te nem találkoztál még érett fiatal lányokkal és elfogadó de nem megrekedt(!) férfiakkal, attól még vannak. Lehet magadból indulsz ki, engem nem izgat, de ne kezd el tévesen elemezni ezeknek a kapcsolatoknak a miértjét és hogyanját, mert látom az neked nem megy!
2022. aug. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
55%

13

kérdezz meg erről egy pszichológust!

meg mi az, h. fejezzem be? ez egy fórum, leírhatom a véleményem.

de hogy ennyire befeszültél tőle, azért lehet, mert vhol találva érzed magad.

2022. aug. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
24%
Nekem 10 év a lélektani hattár, mert azért itt is kijön már a mentalitás béli különbség, pláne, ha az egyik fél 20 éves, de 25 éves korban úgyszintén. Ha 30 az egyik, míg a másik 40 éves, ott már szerintem relatíve kevés a különbség.
2022. aug. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
44%

Sztm nem vészes, ha amúgy meg jól kijöttök. Semmit nem vesztetek, ha megpróbáljátok.

N 30

2022. aug. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
22%
Éretlen mert nem akar gyereket még? Pff 😅 ez pont nem jó példa erre
2022. aug. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

#17

Nem mondtam, hogy éretlen😅 Csak sok mindenben nem úgy gondolkodik még mint egy 30 éves, ez csak az első dolog ami eszembe jutott.

2022. aug. 18. 23:42
 19/22 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem semmi gond, ismerek ilyen párokat.

Az, hogy gondolkodásban nem tart ott, mint egy szokványos 30 éves, még nem jelent megrekedést, nem mindenki akkor érik, mint az átlag (és általában ezek az emberek nagyobb eséllyel nem a velük egykorúak közt találják meg a párjukat)

2022. aug. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
44%
17. 30 vagyok előtte most se érdekel a gyerek ... Erről ennyit.
2022. aug. 19. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!