Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok akik egy nőt zaklatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik egy nőt zaklatnak es barmikor akár 1 év múlva is, azoknak soha nincs olyan aki érdekelné?

Figyelt kérdés

2 exem is olyan, hogy akár hónapok, de 1 év múlva is ha felhívom azonnal velem akar járni, nem akarnak rólam leszállni, bármikor is ha szóba állok velük, azonnal rámszállnak udvarolni zaklatni, személyesen találkozni, vásárolgatni, össze törik magukat, hogy miben segíthetnének, elutasításom dühöt vált ki belőlük.


Úgy viselkednek, mintha csak én lennék a földön, ha velük járok teljesen hűséges típusok is, de ha csak laza kapcsolatban lefekszem velük akár egyszer is, azonnal akarnak napi szintű találkozást szinte, és birtokolni és együtt járást kihozni belőle.


Anyagilag jól állnak, helyes pasik is, akik könnyen találnának bárkit maguknak bármire.


Miért próbálkoznak akkor nálam mindig fejvesztve?



#egy nő a földön
2022. szept. 23. 07:01
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Ha nem adom be a derekam nem akarok élettárs meg miegyebek lenni nekik, fenyegetőzni kezdenek és bosszút terveznek!
2022. szept. 23. 07:03
 2/40 anonim ***** válasza:
28%

"Miért próbálkoznak akkor nálam mindig fejvesztve?"

Mert könnyen dugható vagy. A kis ujjukat sem kell megmozdítaniuk a pinádért, hiszen tálcán kínálod nekik. Akkor minek fáradnának másik keresése miatt?

2022. szept. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Pont hogy nem vagyok az. Különben nem menne át zaklatásba a dolog és dühbe is.
2022. szept. 23. 07:37
 4/40 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ne hívogasd őket, ha nem akarsz semmit. Egyébként meg vannak olyan nők, akik után döglenek a pasik, én is ilyen vagyok. Spatulával kell őket lekaparni, úgyhogy nagyon óvatosan állok már hozzá a férfiakhoz 😅
2022. szept. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

"de 1 év múlva is ha felhívom"

Azt hiszik, szabad a pálya, mert hívosgatod őket. Aztán meg le vannak pattintva. Miért kell egy exet hívosgatni?

2022. szept. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

Tudják jol hogy miért hívom. És azt is hogy nem kaocsolati vagy szexuális cél miatt kerestem fel.

Vilagosan elmondom a hívásom okát.

2022. szept. 23. 10:08
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi az oka, amiért az exeidet szakítás után akár egy évvel fel kell hívnod?
2022. szept. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Hivatali dolog
2022. szept. 23. 10:39
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

😂Vicces vagy. Tudod, hogy zaklatni fog, "nem száll le rólad, bosszút forral", de azért feltétlenül fel kell hívnod. Biztos nem azért, mert nem bírnád elviselni, hogy nem keresnek.

Már párszor kiderült, hogy "kicsit" többet képzelsz magadról, mint kéne.

Kérdésedre a válasz: Azért van, mert csak elmebeteg exeid vannak. De, érdeklődnek más iránt, csak te vagy az egyetlen megbízható lábtörlőjük, ez már a kapcsolat alatt kiderült. Mivel a többi nőjük nem olyan sötét, mint te, nyilván be fognak próbálkozni annál az egynél, aki jó rongynak.

Amúgy örülök, hogy itt vagy, tegnap már hiányoltalak. Azt hittem, már elvágta a torkod az aktuális lovagod.

2022. szept. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Hivatali. Értem. Önkormányzatnál dolgozol?
2022. szept. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!