Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok akik egy nőt zaklatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik egy nőt zaklatnak es barmikor akár 1 év múlva is, azoknak soha nincs olyan aki érdekelné?

Figyelt kérdés

2 exem is olyan, hogy akár hónapok, de 1 év múlva is ha felhívom azonnal velem akar járni, nem akarnak rólam leszállni, bármikor is ha szóba állok velük, azonnal rámszállnak udvarolni zaklatni, személyesen találkozni, vásárolgatni, össze törik magukat, hogy miben segíthetnének, elutasításom dühöt vált ki belőlük.


Úgy viselkednek, mintha csak én lennék a földön, ha velük járok teljesen hűséges típusok is, de ha csak laza kapcsolatban lefekszem velük akár egyszer is, azonnal akarnak napi szintű találkozást szinte, és birtokolni és együtt járást kihozni belőle.


Anyagilag jól állnak, helyes pasik is, akik könnyen találnának bárkit maguknak bármire.


Miért próbálkoznak akkor nálam mindig fejvesztve?



#egy nő a földön
2022. szept. 23. 07:01
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Ha kezdeményező egy férfi akkor rád van szálva meg lohol utánnad.

Ha meg nem lép nem nyit akmor tutyimutyi lúzer?

Vagy inkább onnan fúj a szél hogy nem egy topp Á kategóriás pénzes izmos jóképű fiatal herceg?

2022. szept. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

Ha már úgyis "kénytelen vagy hivatali ügyben" felhívni őket, kérdezd meg tőlük 😉Mindenkinek jobb lesz. Te is választ kapsz, és minket se fárasztasz.

Fel nem fogom, hogy lehet valakinek ennyire unalmas élete, hogy minden nap idejár fényezni magát. Ezek szerint mégse zaklatnak elegen, mert rohadtul ráérsz 😂

2022. szept. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:

Ők mindig azt mondják hogy szeretnek meg én kellek, az udvarlós duma megy ezerrel. Arra, hogy miért nem mások után mennek, válaszuk, nem kell más, csak én.

Ezert nem őket kérdezem. Szerintem más lehet a háttérben valójában.


A gondom az, hogy így nehezebb intézni amit akarok, fenyegetésekig és zsarolásokig is elmennek.

Ha ezeket kivédem, akkor megmaradnak a sima udvarlásnál. Ami azért zaklatást súrol, vagy az is.

És nem értem, miért bombáznak randimeghívásokkal is mindazok után, hogy már nem is egy fenyegetettségi és vitás körön is túlvagyunk.


Az egész olyan, hogy kezdetben vagy véletlen futunk össze, vagy hallanak rólam vmit, amiért felkeresnek, vagy nekem kell vmi info, bármi akár hivatalos ügyben, aztán elkezdenek udvarolni, lerázom, aztán erőteljesebb lesz az udvarlás, mindenben segíteni akarnak, nyomulnak ajándékokkal, intéznek mindent amit akarok, minden kaocsolatrendszerüket mozgósítják ahhoz segítségképpen, hogy elérjem a céljaim, de megint lerázom, ezután fenyegetőzni kezdenek, és utalnak arra, hogy a hatalmi pozíciójukkal visszaélnek, belső információkkal szintén visszaélésre utalnak, hivatali infovisszatartással akarnak élni, vagy egyebekkel fenyegetnek zsarolnak, ezeket mind kivédem hivatalból, vagy mint magánemberként, gatat szabok mindenféle visszaélésnek, támadási felületet nem találnak rajtam, ezután már nem tudnak fenyegetni és ekkor visszatérnek az udvarlásra, és megint lerázom, és ezalatt az udvarlás alatt gondolom más utakat keresnek újabb bosszúkra, egyéb támadási felületeket keresnek vagy fogásokat rajtam, mert elutasítom századjára is.


Nem értem azt, hogy van másik ezer meg egy nő miért nem felejtenek el engem simán és kész.

2022. szept. 23. 15:02
 34/40 A kérdező kommentje:

Miért nem lehet veluk ugy beszélni hogy "szia ez meg ez kell köszi szia."?

Miért kell rámszállni udvarolni miert béküljek ki miért beszéljük meg hatezredjére is azt, hogy miért van vége hogy miért nem oldhato meg, miért kell nekem elutasítani százszor, úgy, hogy már honapok évek is elteltek esetleg?

2022. szept. 23. 15:06
 35/40 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ignoralni kell őket.

Netán munkahelyet változtatni ,ha zaklatóak ezek a figurák, közvetett kollégák vagy mik, meg zsarolnak is.

Plusz jelenthetnéd valahol valakinek.

Ugyanis a zsarolás már agresszió és nem biztos higy megáll itt a dolog.

Feljelentés adatrögzités bizonyitékok gyűjtése..

Vagy egyszerűbb ha eltűnsz és letiltasz minden ilyen "fórumot" ahol ilyen necces emberekkel kell kommunikálnod.

2022. szept. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

Én megoldok bármit, nem ez a kérdés. Humánusan nem a legkönnyebb ugyan, de arra törekszem elsősorban a kapcsolatrendszerek miatt. Nekem nem érdekem a haragtartás és ignoració sem. A harag stb nekem pont nem jön jól.


Hanem eleve gond se lenne ha nem lennének ilyenek! Az érdekel miért ilyenek! A férfiak agya motivaciója az egyetlen nőre való rászállás oka érdekel.

Már voltam azon hogy majd megnyugszanak ha lesz nekik más, de úgy nez ki ez nem jött be. Más nő sem ment meg tőlük eddig. És nem is látnám hogy másokra úgy nagyon fókuszálnának. Vagy másokért tennének ennyit. Nem is adnak energiákat másokba.

2022. szept. 23. 15:28
 37/40 A kérdező kommentje:
Nem is látom
2022. szept. 23. 15:30
 38/40 anonim ***** válasza:

Nézd ez így boztos nem normális mert zsarolásig fajuk a dolog.

Innentől kezdve rossz általánosítás.

Más ferfiaknak sem volt évekig nőjük és ugyanúgy összejönnének "Jolánnal" de mégsem vetemednek zsarolásig vagy agresszióig. Szóval durván csúsztatásos általánosítás tényálása merül itt fel kérdés szintjén.


Ugyanis ezen a szinten túl már arról beszélgetünk egy szűkebb kereszt metszeten belűl, hogy az elmebeteg miért elmebeteg.


Légy óvatos az ilyen emberekkel a többit meg ne altalánosítsd és ne vedd egy kalap alá ezekkel...


Mert ez a mai világban elég durvan jelen van hogy a férfiakat általánosítják.

Sajnos valóban sok az elmebeteg, alkoholista, drogos vagy ezek kombinációja.

A horror filmek a horror hiradó mind úgy állitja be a dolgokat hogy a férfiak random mkmden ok nélkül ilyenek..

A körülményekről persze nem szól a páma.


Szóval azért mert valakinek nehéz gyerekkora vol gátlásos akár a külseje miatt még lehet normális jó ember aki fejlődni akar, pont nem az olyen kreált előitéletekre és vádló általánosításokra van szükség.

De ez már propaganda szinten létező jelenség mert úgy gondolják a nagyurak hogy túl vagyunk szaporodva és jobb ha a férfiből ellenségképez kreálnak, persze ehhez minden eszközt meg is adnak minden szinten elnyomás szinten is.

Lásd gazdasági helyzet.

2022. szept. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:

Most az hogy valaki kinéz magának egy nőt, és udvarol zaklatja, aztán elutasítas miatt dühös, szerintem teljesen általanos jelenség.


Elutasítást szerintem a férfiaknak nem nagy százaléka tud kezelni.

A frusztráció inceleknél még érthető is mert ők örülnek ha legalább csak egyetlen nő szóba áll velük, jóhogy akkor az az egy a minden. De olyanok akik megkapnak kb bárkit? Azoknál nem értem.

2022. szept. 23. 16:16
 40/40 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy megkapnak akarkot ha gátlásosak akkor csak megkaphatnának...

De mivel korlátokat állitanak fel azaz nem hiszik el hogy bárkit is megkaphatnának (beleértve téged is azaz téged sem) hiszen téged sem kapnak meg...

2022. szept. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!