Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok akik egy nőt zaklatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik egy nőt zaklatnak es barmikor akár 1 év múlva is, azoknak soha nincs olyan aki érdekelné?

Figyelt kérdés

2 exem is olyan, hogy akár hónapok, de 1 év múlva is ha felhívom azonnal velem akar járni, nem akarnak rólam leszállni, bármikor is ha szóba állok velük, azonnal rámszállnak udvarolni zaklatni, személyesen találkozni, vásárolgatni, össze törik magukat, hogy miben segíthetnének, elutasításom dühöt vált ki belőlük.


Úgy viselkednek, mintha csak én lennék a földön, ha velük járok teljesen hűséges típusok is, de ha csak laza kapcsolatban lefekszem velük akár egyszer is, azonnal akarnak napi szintű találkozást szinte, és birtokolni és együtt járást kihozni belőle.


Anyagilag jól állnak, helyes pasik is, akik könnyen találnának bárkit maguknak bármire.


Miért próbálkoznak akkor nálam mindig fejvesztve?



#egy nő a földön
2022. szept. 23. 07:01
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

Nem értem a férfiakat miért szállnak rá egy nőre.


10 nem mindegy neked?

De mondok egy peldát: tegyuk fel egy pizzakihordoval jársz aztan szakitasz aztan pizzat rendelsz es kimegy hozzad.

Vagy egy orvossal jarsz szakitasz aztán lebenulsz es ő lát el

Vagy mentossel jarsz szakitasz de baleset ér es ő jött ki

Ugyintezovel jarsz szakitasz de bemesz a postara bankba akarhova es odaszol a sirszamod

Vagy pincerrel jarsz es szakitasz de beulsz enni a pl munkatarsaiddal es ő jön oda


Nem teljesen mindegy minek beszélek én barkivel is? Mert sajt. Azert! Saját jogon.


Nehogymár keruljek egy éttermet mert egy ex ott dolgozik, nehogymár keruljek egy postát, vagy kuldjem el a mentőt vagy az orvost csak mert ex. Ez nonszensz!

2022. szept. 23. 11:07
 12/40 A kérdező kommentje:

Az exeimről mások csak álmodozhatnak.

Jól szitualt helyes férfiak.

Ezért sem értem mi ez az udvarlás mézesmáz zaklatás aztán düh fenyegetés zsarolás, és elég keményen is adják elő.

Van ezer másik nő.

2022. szept. 23. 11:10
 13/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen mindegy minek beszélek én barkivel is? Mert sajt. Azert! Saját jogon.


Akkor csak provokáld ki a zaklatást.

2022. szept. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:

A kérdés az miért az udvarlás, majd zaklatás! Hogy ezt én mire véljem mikor ezer másik nő is van a földön.

Nem pedig az, hogy én kivel beszélhetek kivel nem!

2022. szept. 23. 11:32
 15/40 anonim ***** válasza:
100%

Arra véljed, hogy mennyire csodálatos és kivételes vagy, hogy az álmodozni való exeid, a jólszituált, helyes férfiak nem tudnak nélküled élni, ettől elvesztik a józan eszüket.

Ezt akartad hallani?

2022. szept. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
#15! Persze, hogy ezt akarta. Mi mindannyian bántalmazó, zaklató exekről ábrándozunk, nem igaz?😉 Ja, nem. Nekem már van egy, csak mindig elb@szom, sose reagálok rá, és nem is hívogatom😂
2022. szept. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Nem megy válaszolni? Magas a léc?
2022. szept. 23. 11:59
 18/40 anonim ***** válasza:
100%

Nálad elég alacsony a léc, ha ezek a nyomik ilyen izgalomban tartanak, hogy hívogatnak.

Válaszoltunk kb tízen. Nem megy olvasni?

2022. szept. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:

Fenyegetnek zsarolnak.

A válaszokat en ugy ertelmezem hogy engem kérnek számon. Ez nekem nem válasz. (Nem megy értelmezni?)

A férfiak gondolkodására vagyok kiváncsi CSAK, hogy miert szúrnak ki maguknak egyet kizárólag, mikor van ezer másik.

2022. szept. 23. 12:19
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
A másik ezer nem hívja őket hivatali ügyben. Így maradsz te.
2022. szept. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!