Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik nem hisznek a kategorizál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nem hisznek a kategorizálásban, tízes skálában és abban, hogy mindenki a saját szintjén próbálkozzon, miért nem hisznek ebben, milyen más nézetük van?

Figyelt kérdés
2022. szept. 23. 09:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Az én nézetem az, hogy a sikeres, nem anyukával élő, normális, intelligens, egzisztenciával rendelkező férfiakat kedvelem. Teljesen mindegy, hogy mi a szintem! Vagy ilyennel kezdek, VAGY nem vagyok senkivel!
2022. szept. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Kérdés, hogy a "saját szint"-et ki állapítja meg, egy végtelenül önelégült, egoista valaki, vagy egy elnyomott, nagyon szerény illető.
2022. szept. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Azért nem hisznek ebben, mert lehet aki szerinted 10/10, az más szerint csak 7/10. Ezért nem lehet egységesen használni mindenkire ezt a skálát. De azért hozzávetőleges értéket lehet mondani, nyilván egy kövér ronda pasi mindenki szerint valahol 2/10 körül helyezkedik el, míg egy sportos jóképű csávó 10/10 környékén. Maximum 1-2 érték eltérés lehet, attól függően, hogy kinek mi az esete.
2022. szept. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Azért, mert az emberek azt hiszik, hogy attól, hogy valaki tízes, mindenkinek kelleni fog és mindenki más csak kompromisszum.


A világ legnagyobb hülyesége.



Sosem a legjobbat akartam páromnak, sosem a tökéleteset kerestem, sosem kellett senkinek attól tartania, hogy otthagyom egy jobbért, miközben ő semmi rosszat nem tett. Mindig abba szerettem bele, akit hasonlónak tartottam, aki mellett úgy éreztem, hogy hazataláltam kicsit. Nem az volt a kérdés, hogy mennyire tökéletes, hanem hogy mennyire komfortos és önazonos dolog vele lenni. Szexeltél már úgy, mintha lámpalázad lenne? Érezted már magad ormótlannak és ragyásnak egy makulátlan bőrű, vékony alkatú ember mellett, pedig tudtad, hogy teljesen normális a bőröd és az alkatod? Akkor tudod, miről beszélek. Nem a mesterkélt 10/10 az igazi, hanem az, aki mellett mersz önmagad lenni. Aki előtt mersz meztelen lenni és átadni magad az egésznek ahelyett, hogy azon kattogj, hogyan látnak kívülről és ki ítél el, ki tekint rád undorral.


Szerintem ezek nagyon erős érvek egy hozzád hasonló mellett.

2022. szept. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Egy szubjektív dolog hogy a fenébe lesz egzakt és objektív?


Nagyjából azt lehet belőni hogy helyes, átlagos vagy ronda, de itt sincsenek éles határok. Egy embert meg nem csak a külseje határoz meg, a vonzóságához még kell jópár egyéb tulajdonság is.

2022. szept. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én abban hiszek, vagy legalábbis úgy gondolom, hogy párok-párkapcsolatok akkor alakulnak ki, ha kölcsönös tetszés és egyetértés van kettő, azaz pontosan kettő személy között. Hogy a külvilág és maguk szemében ők milyen szinten vannak, mik a skálák, akármi, az mellékes, az a fontos, hogy ők ketten egymásnak tetszenek. És pontosan ugyanezt gondolom az elvárásokról is, egyébként, itt gyakorin nagyon népszerű az elvárások hallatán rákérdezni, hogy "és te mit adsz cserébe", de ez teljesen mellékes, mert egyéni szinten mindenkinek mások a fontosak. Ha én pont azt nyújtom, ami a másik félnek lényeges, és ő is pont azt adja, ami nekem, akkor a tételes részletek lényegtelenek, megtaláltuk egymást és örülhetünk a fejünknek. Ugyanez a szintezésnél/kategóriáknál is megállja a helyét. Ugyan általánosságban, társadalmi szinten mondhatunk olyat, hogy suba a subához, és ez nagy vonalakban ki is fog jönni, ugyanakkor a társadalom egyénekből áll, és a párkeresés mindig egyéni kérdés, ahol személyek saját egyéni érzelmeik és benyomásaik alapján fognak döntéseket hozni.
2022. szept. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Nekem olyan nézetem van, hogy nem vagyok egy kapcsolatfüggő sz@rdarab, ezért nem fogok mindenáron összejönni valakivel, aki nem tetszik. Azzal se fogok összejönni, akinek én nem tetszem. Így baromi egyszerű, ha összejöttünk, akkor senkit nem érdekel, hogy szerinted egy szinten vagyunk, vagy nem, nekünk jó úgy.
2022. szept. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mert az ember több, mint a tulajdonságai összessége.

Nem tudhatod előre, mivel fog meg a másik: a gyönyörű szemével, az olvasottságával vagy az egyedi humorával. De ha belezúgsz, nem fog érdekelni a ,,pontszáma", nem veszed többé észre a hibáit. Legalábbis egy darabig.

Ennek az ellenkezője is igaz: lehet, hogy valaki szinte tökéletesnek tűnik, de van egy olyan tulajdonsága, amit képtelen vagyok tolerálni: a hangszíne, a politikai nézetei, a fura ingei vagy a testszaga (a természetes kipárolgásra gondolok, nem arra, ha úszik az izzadtságban).

Ezek pedig semmilyen matematikával nem magyarázható.

2022. szept. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
14%

"miért nem hisznek ebben" - Mert van pénzem :) Elismerem, hogy nem vagyok jóképű, de a saját szintemen nem próbálkoznék, mert pl. egy ritka hajú, görbe orrú csajjal nem szívesen lennék, nem érezném magam jól mellette, és mivel hosszú távra tervezek (közös ház, gyerek), és csak 1 életem van, kizárt, hogy erre pazaroljam.

32/F vállalkozó, nettó 2-2.5 milla/hó

2022. szept. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, ha az ember nem szintezi magát, a piac úgyis beáraz.

Másrészt itt a gyk-n is mindent írnak összevissza, kb. hülye, aki szintez a többség szerint. (Engem csak munkahelyen szólítanak meg csajok, és akkor is a nálam 7-8 évvel idősebb, duci alkatúak,akkor nyilván az a szintem, de ezért is komplett hülyének nézett itt a gyk-s többség, szóval nem szóltam semmit.)

2022. szept. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!