Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik nem hisznek a kategorizál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nem hisznek a kategorizálásban, tízes skálában és abban, hogy mindenki a saját szintjén próbálkozzon, miért nem hisznek ebben, milyen más nézetük van?

Figyelt kérdés
2022. szept. 23. 09:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
54%

10. Pontosan. Baromira senkit sem érdekel hogy önmagadról mi a véleményed, vagy hogy kinek tartod magad. Ma az emberek azért harcolnak, hogy a világgal elfogadtassák magukat. Sajnos piszkosul nem látják a lényeget, ugyanis te nem a vevő vagy, hanem az árucikk.


Pontosan ezért lohol mindenki a trendek után, ezért kell a szakáll, a tetkó, a kondis test, a túlárazott ámde értéktelen műanyag vackok, az 50kg-os test, a szilikon, a jó autó stb. Ezzel kell kifelé mutatni a világnak, hogy hahó, nézzétek! Én azért több vagyok mint te, én ezért többet és jobbat akarok kapni!


Jajj mekkora önámító kamu duma ez a individum vagyok, lesz*rom a világot életérzés. Pontosan hogy nem, 0-24-ben azon kattog az agyad, hogy több és több ember lájkoljon, minél több ember irigykedve nézzen rád, az ázsiód minél magasabb legyen. Ha valójában nem érdekelne a külvilág, akkor természetes módon élnének az emberek, ámde ez rohadtul nem így van.

2022. szept. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám inkább abban hiszek, hogy mindenki próbálkozzon annál, akinél szeretne, de legyen reális, és ne rinyáljon vagy hisztizzen, ha valaki, aki a médiaideál szerint sokkal jobban néz ki nála, nem jön vele össze. Sok hisztit, kirohanást és szívfájdalmat megspórol vele, arról nem is beszélve, hogy nyilvános kirohanásoknál a saját jóhírét veszélyezteti.
2022. szept. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!