Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kínosan kellene éreznem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kínosan kellene éreznem magam, mert a többi velem egykorú vagy hasonló korú már házas, és gyerekei is vannak?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok, de rajtam kívül már szinte az összes volt osztálytársam, vagy ismerősöm, aki velem hasonló korú, már mind házasságban él. Persze van 1-2 kivétel, de a többség már ebben a korban nem hogy rég feleség, de gyerekeik is vannak.

Én meg úgy érzem minden jó dologról lemaradtam. Látok olyan példákat is mikor egy pasi mindössze pár hónap után leveszi a párját feleségül, ha közbejön a gyerek. Nekem is voltak már párjaim, de engem sosem kértek meg, pedig annyira senkivel nem beszéltem így erről a témáról.

Most pedig van párom, akivel 1 éve együtt vagyunk, de ő sem kért még meg, bár nem is élünk együtt, biztos nem érek sokat, ebből azt a következtetést vontam le.


2022. okt. 3. 19:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
2 ev egyutteles elott megis mit szeretnel? Nem a kapkodas a hosszu kapcsolat titka.
2022. okt. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nem kell miatta rosszul érezni magad, én 25 éves vagyok, de 29 éves koromra max esküvő lesz, de az se feltétlenül életcél (értsd: gyerek végképp nem lesz), viszont ha te szeretnél, majd eljön mindennek az ideje, csak nem szabad elkapkodni :)
2022. okt. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
56%

Miért gondoljak az emberek hogy a házasság/gyerek a fő cél az életben? 🤦🏻‍♀️ Nekem sosem lesz egyik sem és mégis sikeresebb vagyok mint a volt házas osztálytársaim…

Egy átlag kiscsaj hozzáment az első átlag fiúkához és élnek egy faluban, WOW

nekem me közben karrierem van és utazok és rengeteg férfi akar… na vajon ki a sikeresebb?

2022. okt. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Noren1989 ***** válasza:
#13, nem mindenkinek az utazàs a fő célja.
2022. okt. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
56%
Meg nagyon soknak nem a gyerek meg a család, ez csak egy ösztöncselekedet, így van betáplálva az ember hogy szaporodjon….
2022. okt. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!