Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miként írjak rá egy idegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miként írjak rá egy idegen srácra Facebookon?

Figyelt kérdés

Végre rászántam magam, hogy egy szimpatikus srácot bejelöljek Facebook-on. Vissza is jelölt, viszont ennyiben maradt a dolog (a munkája miatt tuti használja a messengert, mivel nem írtam rá munkaügyben és nem is tudja, hogy ezügyben kereshetem, mert nem aktuális nálam a dolog).


Viszont érdemes lenne írnom neki? Ha igen, hogy nyissak nála? Bár ha szimpatikus lennék neki valószínűleg írt volna már. Nem ciki több, mint egy nap után írni?


u.i.: mégsem mehetek át szőkébe és megírni neki, hogy “jaj ne haragudj, a Facebook megbolondult nálam mostanában, ne haragudj a jelölésért” vagy mégis? 😅 És az sem egyértelmű, hogy kapcsolatban van.


2022. okt. 5. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
A munkaugyes reszt nem ertem
2022. okt. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2022. okt. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Szija Géza, köszcsi hogy visszajelöltél, annyira cuki vagy, tudod már régóta teccel mer tökre jó pasi vagy jajj annyira jól nézel ki mindig csak te vagy az eszembe de tényleg. 🥰. Csak asztat szeretném kérni h küldenél egy farokfotót-e nekem mert nagyon megnézném h mijen van neked mer én nem megyek el úgy csak akármijennel nem vagyok ojan lány aki akárkinek szétteszi tudod. Meg rakjál melléje egy centit is hogy tuggyam h mivan. Aztán ha ojan lesz mint gondolom(sokat gondolok rája amúgy) akkor talizhatunk meghívhatnál kebabozni v moziba v mittudomén aszt utána felmehetünk hozzád ha gondolod szerintem szupcsi lenne. Puszikázlak addig is, a te Ramónád🥰🥰🥰
2022. okt. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Szevasz Béla!

A szökőkútnál ott leszel csütörtökön 8-kor te mocsok, vagy megy a bann.

2022. okt. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Én be jelöltem a pasit.

Vissza jelölt.

Rá írtam pár nappal később Hogy"köszi hogy vissza igazoltál" azt irta szívesen.


Egy két nap múlva meg irtam neki ha nem veszi tolakodónak azert jelöltem be mert tetszik.


Vissza írt, hogy "gondoltam hogy van valami hátsó szándékod" azóta beszélgetünk. Szerintem nyugodtan írj neki.. Aztan jön minden magától.

2022. okt. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2022. okt. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!