Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párotoknak van ellenkező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotoknak van ellenkező nemű barátja?

Figyelt kérdés

Mi kicsit furcsán vagyunk ezzel. Mindketten bevallottuk, hogy bár gáz kimondani, de csak akkor zavar ha szebb, vagy hozzánk hasonló az alany.

Például van fiú barátom, aki vézna, alacsony, pattanásos. Neki pedig egy 80 kg-os lány haverja, és mivel az összes csaja 50 kg volt, és többször kihangsúlyozta hogy neki ez tetszik, így én is totál elvagyok, akár ha kettesben vannak (kutya sétáltatás) akkor is.

De mondjuk volt egy jó barátja, akinek csinált képet a melleiről, “szépség” volt a beceneve, meg a csaj oda támaszkodott hozzá, oda hajolt elég közel mikor már együtt voltunk, hiába volt jó indulatú, elég gyorsan repült.

Ahogy az én bizalmaskodó haverom is.

És őszintén nem sajnálom, mert nem fogom azt mondani hogy nem vonzott, én sem tűrném meg a vonzalmat.



2021. jan. 17. 22:15
A kérdező szavazást indított:
Van neki, és nem zavar.
Van neki, és zavar.
Nincs neki.
28 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
( a becenév és a kép kapcsolat előtt volt)
2021. jan. 17. 22:15
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A férjemnek lehetne, de csak 70 pluszos.
2021. jan. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
A férjemnek is van én nekem is. Mindkettő szebb/helyesebb mint a én vagy a férjem. Egyiküket sem zavarja mert nincsenek önértékelési problémáink. 29/N
2021. jan. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak ellenkező nemű barátaink, de ők már azóta mindkettőnkkel barátok. Akik egyikünket vagy másikunkat nem bírták, azokat leráztuk. Illetve csak olyan barátságokat tartunk fenn mindketten, amik mindig is vegytiszta barátságok voltak. Semmilyen csók, randi, szex, párkapcsolat nincs a múltban a baràtaimmal, nem tartok olyan embereket közel magamhoz, akikre valaha másképp tekintettem, így korrekt, így tiszta. A barátaink külseje mindegy ilyen szempontból. Az a lényeg, hogy ne érezzem azt, hogy egy barátunk közénk áll: akár a múltjával akár azzal, ahogy próbálja kihagyni a páromat. Nem erőltetem egyik barátomra sem a párom, de van egy határ, amit meghúzok és amibe csak úgy vagyok hajlandó belemenni, hogy a párom is ott lehet velem közben.
2021. jan. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vannak ellenkező nemű barátok akiket jóval a kapcsolat előtt ismertünk már és azóta oda-vissza kölcsönösen barátok vagyunk mindannyian.

Nekem is a legjobb barátom férfi, akit ismerek már 14 éves korom óta. Páromnak pedig az összes régi lány barátjával jóban lettem én is az évek során és soha fel se merülne, hogy rossz szándékuk van. Ez szerintem nagyban függ attól is, hogy milyen társaságban vagytok. Vannak olyanok, ahol mindenki kavar mindenkivel és ez ott "normális", nálunk szerencsére felnőtt emberekből áll a baráti kör akik tisztelik a párkapcsolatokat.


22N

2021. jan. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk csak olyan van, hogy egy baráti körből származó haverok. Van egy pár akivel nagyon jóban vagyunk, neki haverja a pasi és nekem is jó barátnőm lett a lány. Így nekem is ellenkező nemű barátom a férfi tag meg fordítva, ha úgy vesszük.

Viszont általában közös programokra megyünk, sosem volt olyan, hogy én külön találkozgassak a pasival, vagy nagyon közeli barátom legyen egy férfi. Nekem eddig mind mind átcsapott vonzódásba. Ezért is èn nem hiszek a fiú lány barátságban, azon a szinten hogy külön programok meg minden megosztása egymással. Van aki hisz benne, ez mindig két oldalú lesz és sosem fogjuk meggyőzni egymást:))

2021. jan. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!