Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ebből a kapcsolatból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből a kapcsolatból valami?

Figyelt kérdés

Egy társ.ker-es appon keresztül ismerkedtünk meg. Ő 43 f. külföldi, én 33 l. budapesti. Ő egy szomszédos országban él, ami kb 4-5 órára van busszal Budapestről.


Elkezdtünk chatelni, normálisnak tűnt, ezért mikor úgy adódott, hogy abba az országba látogatok, ahol ő is él, írtam neki, hogy amennyiben van kedve találkozzunk. Ez meg is történt annak ellenére, hogy két órát kellett így is utaznia a zuhogó esőben, mert egy másik városban voltam, nem ott ahol ő él. Kávéztunk, beszélgettünk, amennyire az eső engedte, sétáltunk.


Mivel az ő anyanyelvét inkább csak értem és írásban használom, mintsem beszélem, ezért felváltva használtuk az angollal. Ennek ellenére már a következő nap írt, hogy jól érezte magát, és reméli, mielőbb újra lát.

Mikor utaztam haza, a buszom megállt az ő városában. Mikor ezt megemlítettem neki, mondta, hogy mindenféleképpen kijön, hogy találkozzunk, noha ez hajnali kelést jelentet. Ez így is történt.

Azóta minden egyes nap ír és keres, érdeklődik, hogy vagyok + mondta, hogy majd jön vmikor Pestre, de nem akar zavarni és a munkámban feltartani, ezért én mondjam meg, hogy mikor érek rá arra, hogy vele talizzak.


Ezen kívül mondta, hogy hotelben szállna meg, mert nem akar a terhemre sem lenni meg így tartja helyesnek.

Szerintetek mi a célja? Lehet ebből még normális kapcs? Megspékelve a nyelvi nehézségekkel és távolsággal? Szóban kevert nyelven, írásban viszont kizárólag az ő anyanyelvén kommunikálunk.



2022. okt. 16. 07:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
99%
Lehet, amennyiben egyikotok hajlandó a közeljövőben a másikhoz költözni.
2022. okt. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%
Nem értem, mi a problémád. Minden jel arra mutat, hogy teljesen komolyan gondolja ez a férfi a kapcsolatot. Ráadásul tapintatos, figyelmes, semmit nem erőltet. Akkor mi a baj? Ha kételyeid vannak a távolság miatt, azoknak akkor kellett volna előjönniük, amikor levelezésbe kezdtél vele. Most már nem teheted meg, hogy emiatt visszakozol. Nem volna korrekt. Azzal, hogy elkezdtél levelezni vele, implicit módon kinyilvánítottad, hogy a távolság számodra nem akadály.
2022. okt. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Igazából csak rajtatok múlik. A dolog jelen állása szerint neked kell ezért több áldozatot hozni. Megtanulni a férfi anyanyelvét, és hozzáköltözni. Gondolom, osztrák.

Minden esetre neked jobb esélyed van ott, mint egy magyarul kukkot nem beszélő külföldinek itt.

Tegyetek egy próbát. Nincs mit veszteni. Legrosszabb esetben lesz egy kellemes emlék, amiről mesélhetsz az unokáknak.

2022. okt. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Bizonytalannak tűnsz, mitől félsz kérdező?
2022. okt. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Igazából nem félelemnek nevezném, hanem olyan illogikusnak tűnik az egész. Azóta is minden nap ír. Néha többször is. Nem tolakodóan (ami nálam nehéz, mert eleve zaklatásnak veszem, ha valaki üzenetekkel bombáz :D), hanem olyan tök normálisan, természetesen.

Meg hát nem is értem, miért éri meg neki velem szerencsétlenkednie :D

2022. okt. 22. 21:26
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
Bocs, de eszeveszett bolond vagy. Öledbe pottyan egy Normális Férfi, és nem tudsz mit kezdeni vele, mert túl normális, és mit akar tőled...? Mondanám, hogy innentől átveszem, mert itthon nagyítóval sem találsz olyat akinek ez az attitűd a természetes, és szerintem iszonyú szexi, ha egy pasi úgy tud jelen lenni, hogy nem tolakodó, nem "túl sok", egyben nem is közönséges, de lányom, én vszleg az anyád lehetnék, és németül is csak makogok. Úgyhogy légyszi embereld meg magad, és ne cseszd el. :) ;)
2022. okt. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Persze, nagyon igazad van.

Örülök is, ne értsd félre, bár elég szokatlan nekem ez a helyzet. Már csak azért is, mert az a pasas, akiért évekig odáig voltam, többször megalázott és még még a mai napig is kb levegőnek néz, ill. kb tudni sem akar rólam.

Ezek után hirtelen minden gyanús, ami "normális" :-)

2022. okt. 22. 21:57
 8/21 Senior Séf ***** válasza:
100%
Azóta mi a helyzet, kérdező?
2022. okt. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Azóta is rendszeresen beszélgetünk. Mindig ő keres és ő kezdeményez, naponta többször is.
2022. okt. 30. 04:26
 10/21 anonim ***** válasza:
46%
Korodbelit is kapsz.
2022. nov. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!