Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ebből a kapcsolatból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből a kapcsolatból valami?

Figyelt kérdés

Egy társ.ker-es appon keresztül ismerkedtünk meg. Ő 43 f. külföldi, én 33 l. budapesti. Ő egy szomszédos országban él, ami kb 4-5 órára van busszal Budapestről.


Elkezdtünk chatelni, normálisnak tűnt, ezért mikor úgy adódott, hogy abba az országba látogatok, ahol ő is él, írtam neki, hogy amennyiben van kedve találkozzunk. Ez meg is történt annak ellenére, hogy két órát kellett így is utaznia a zuhogó esőben, mert egy másik városban voltam, nem ott ahol ő él. Kávéztunk, beszélgettünk, amennyire az eső engedte, sétáltunk.


Mivel az ő anyanyelvét inkább csak értem és írásban használom, mintsem beszélem, ezért felváltva használtuk az angollal. Ennek ellenére már a következő nap írt, hogy jól érezte magát, és reméli, mielőbb újra lát.

Mikor utaztam haza, a buszom megállt az ő városában. Mikor ezt megemlítettem neki, mondta, hogy mindenféleképpen kijön, hogy találkozzunk, noha ez hajnali kelést jelentet. Ez így is történt.

Azóta minden egyes nap ír és keres, érdeklődik, hogy vagyok + mondta, hogy majd jön vmikor Pestre, de nem akar zavarni és a munkámban feltartani, ezért én mondjam meg, hogy mikor érek rá arra, hogy vele talizzak.


Ezen kívül mondta, hogy hotelben szállna meg, mert nem akar a terhemre sem lenni meg így tartja helyesnek.

Szerintetek mi a célja? Lehet ebből még normális kapcs? Megspékelve a nyelvi nehézségekkel és távolsággal? Szóban kevert nyelven, írásban viszont kizárólag az ő anyanyelvén kommunikálunk.



2022. okt. 16. 07:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
79%
Én ezt elég fenntartással kezelném. 10 évvel idősebb, 2x találkoztatok rövid időre, talán csak órákra. Szinte semmit se tudsz róla biztosan, csak hogy lelkesedést mutat. Rabolja az idődet, ábrándokat ébreszt. Erre egyelőre nem lehet építeni semmit.
2022. nov. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
33%
Korrektnek tűnik, szerintem lehet belőle valami, a jövőről érdemes minél többet beszélgetni
2022. nov. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
66%
Kedves Kérdező, azért azt kérdezd meg magadtól, hogy neked van-e lehetőséged az ő országába (gondolom Ausztria) költözni és ott munkát vállalni. Ez így elsőre nagyon szép és jó, és egy darabig el is megy, Ausztria nincs is messze, lehet utazgatni, stb. De egy jó fél év múlva felmerül a kérdés, hogyan tovább? Azt gondolom nem tervezed, hogy csak úgy odaköltözöl hozzá és ő majd eltart, vagy elvesz feleségül. Ha egyezik a terveiddel és a lehetőségeddel is, hogy odaköltözz, ott munkát vállalj és kedved is van hozzá, akkor van esélyetek. Egyébként nem. Pár hónapos kaland lesz, ami kifúj, ha terhessé válik az állandó utazgatás. Tapasztalatból mondom, voltam ilyen helyzetben. Utólag időpocsékolásnak tűnik.
2022. nov. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Igazából én azt sem igazán értem, hogy miért éri meg neki velem szenvedni és hogy mit akarhat. Erre van valami logikus magyarázat?
2022. nov. 12. 20:01
 15/21 anonim ***** válasza:
66%
Kedves Kérdező, hát mit akar egy férfi egy nőtől? :) Azt. Mindig azt.
2022. nov. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
ARRA közelebb (legalább belföld), olcsóbban (útiköltség, hotel) és kevesebb kommunikációs vergődéssel is kapna :D
2022. nov. 12. 21:03
 17/21 anonim ***** válasza:
Halálosan szerelmes beléd és el akar venni feleségül a kétórás ismeretségetek utan. Gondolom, ezt akartad hallani.
2022. nov. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

:D

Nem, simán szeretem racionálisan látni a dolgokat és én fordított helyzetbe biztos nem pazarolnék ennyi időt és energiát egy magamfajta nőre.

2022. nov. 13. 05:36
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
18# Kedves Kérdező, az önbizalommal, önértékeléssel kissé hadilábon állsz. Mielőtt bármilyen komolyabb lépésre szánod el magad ebben a kapcsolatban, keress egy önismereti csoportot vagy egy jó pszichológust. Borzasztó olvasni, ahogy ledegradálod saját magad! Nem kell zseninek lenni ahhoz, hogy valaki lássa rajtad, hogy áldozat típus vagy. Az áldozatokat a ragadozók meg elfogyasztható tápláléknak tekintik.
2022. nov. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
19cel egyet tudok érteni, időpocsékolás az egész. Egészséges önbizalommal,világképpel rendelkező ember nem menne bele ilyen helyzetbe, tök fölösleges, kockázatos, értelmetlen.
2022. nov. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!