Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan kapcsolatokban hogy rossz időzítés? (rossz időben találkozás)

Figyelt kérdés
Randiztam valakivel egy ideig, a kémia, közös érdeklődés stb megvolt. Viszont sok hasonló problémánk van, amit magunkkal hoztunk pl nem feldolgozott szülői halál, ami miatt figyelnünk kellett, hogy ne csoportterápiás ülés legyen egy randi. Neki elvileg több ilyen nagyon lelkizős kapcsolata volt és a mostani állapotában nem ilyet szeretne. Én pedig -utólag belátva- látom hogy nem másztam ki teljesen az előző kapcsolatomból olyan értelemben, hogy a szakítás után éreztem hogy sok mindent kell megoldanom magamban ahhoz hogy később jól tudjak működni egy párkapcsolatban. Mindketten látjuk azt, hogy mi az amiben fejlődnünk kellene, és úgy néz ki hogy ebben az állapotunkban nem vagyunk kompatibilisek. Én úgy gondolom, hogy olyan dolgok nem működtek, amik rendeződhetnek (nyilván nem biztos, hogy ez meg fog történni). De lehet én vagyok elvakult és csak szeretném azt hinni, hogy ez egy jó kapcsolat -lehet-, csak rossz időben találkoztunk?
2022. okt. 19. 20:48
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nincs. Ha 2 ember szimpatizál egymással, és együtt akarnak lenni, akkor együtt lesznek, ha valamelyiknek van valami problémája és nem akar kapcsolatot, az egy önálló döntés, akkor nem is akar párt,vagy téged nem akar.
2022. okt. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs. Olyan van, hogy nem illenek egymáshoz.
2022. okt. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Bár egyik se kapcsolat volt, hanem ismeretség. Mindkettő más volt, mindkettőböl azt érzem lehetett volna valami ha az élet másképp alakul, más az időzítés. Az egyiknél egy több ezer km-es távolság is bekavart, egyébként emberileg lett volna benne potenciál szerintem. Rossz dolog, de tovább kell menni az életben.
2022. okt. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan hogy rossz időzítés...

Ha belegondolsz hány olyan kapcsolódás születik amikor az egyik házas vagy kapcsolatban van, és közben jön az életébe valaki akit megszeret. Olyan házasságra gondolok ami már régen "halott", de az anyagiak vagy a gyerekek miatt nem akar/nem tud válni az illető.

Ha mindkét fél egyedülálló lett volna akkor semmi akadálya nem lett volna a kapcsolatnak. Ezért van annyi félrelépés is a házasságokban, mert sokszor hiába feleznék a vagyont, egyik félnek sem jutna belőle annyi, hogy legyen saját lakása, az albérlet árakról nem is beszélve. Sokszor a kényszer miatt nem tudnak lépni az emberek.

Az megint egy másik történet amikor válhatna az akinek lehet, de kényelemből nem teszi meg, hanem mindenkit hülyít, persze ez is egy létező jelenség.

Ilyen tényezők még ha valaki karriert épít, lelki baja van, tanulmányok miatt kell messzire költözni és hasonló élethelyzetek.

Úgyhogy van olyan, hogy nem a megfelelő időben, nem jó élethelyzetben találkozik két ember akik egyébként jól tudnának egymáshoz kapcsolódni.

Az már más kérdés, hogy később ha már nem áll fenn az a bizonyos élethelyzet, akkor mit tesznek meg a felek, hogy egymásra találjanak.

2022. okt. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen. Évekig húzta előttem a mézes madzagot egy lány, aki mindig azt mondta, hogy most nem alkalmas, meg a legrosszabb korszakában van, meg anyagilag le van égve, meg hogy a legrosszabbkor kerestem meg őt, mindig csak a kifogásokat mantrázta, aztán meguntam és leépítettem vele mindent. Sose akarta elhagyni a barátját, csak csalni akarta velem.
2022. okt. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!