Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok járnátok olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok olyan férfival aki úgy gondolkodik mint egy nő?

Figyelt kérdés
Van az a mondás hogy viselkedj úgy mint egy férfi, és gondolkodj úgy mint egy nő.

2022. nov. 14. 12:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az én párom érzékeny, empatikus, kocsik, szerelés nem érdeklik. Jobban ki szokott jönni a nőkkel, mint a férfiakkal. Az ölözködésében nem látszik, meg azért szeret férfiasabb dolgokat is. Én nagyon szeretem, hogy ilyen.
2022. nov. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%
De ez nem azt jelenti, hogy nőies. Az empatikus ember empatikus, nem nőies.
2022. nov. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az nem lesz nehéz...
2022. nov. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

11


Én is ilyen vagyok, de én mindkét nemmel egyformán kijövök általában.

2022. nov. 14. 20:01
 15/15 Senior Séf ***** válasza:
Gyerekek, bármilyen nehéz is, próbáljátok elfogadni, hogy nem ugyanúgy gondolkodik egy nő, mint egy férfi. Még az agyuk felépítése is eltér, és itt nem pusztán a faj-, illetve létfenntartási funkciók eltérő területigényérre gondolok. Nézzük a gondolkodást. Egy férfinak jellemzően a logika, valamint a tudomány által bizonyított TÉNYEK fontosak. Ezek határozzák meg a gondolkodásának irányát, és a vitában is ezekkel érvel. Ezzel szemben a nő többnyire az érzései, megérzései mentén él és ítél. Valljuk be, nem is rosszul.) És amíg a férfi nem tanulja meg ezeket az eltéréseket, ne fogadja el ezeket a különbségeket, qurva nehéz dolga lesz, ha valakit MEG AKAR TARTANI. Mert az a nehéz, nem a megszerzése.
2022. nov. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!