Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért céda az összes csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért céda az összes csaj?

Figyelt kérdés
Ezt nem kell kommentálnom
2010. szept. 29. 15:12
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Most azon lovagolsz, hogy mikét fejezm ki magam. Most mitől jobb,ha esetleg a muff helyett más szinonímát használok. Mellesleg rendes, normális srácnak tartom magam.
2010. szept. 29. 16:51
 12/29 anonim ***** válasza:
Mekkora egy s*ggf*j lehetsz, kedves kérdező... Még egy "céda" sem foglalkozna ilyen stílussal veled. Először a megbecsülés és a tisztelet, utána a lányok...
2010. szept. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
A tisztelet meg van,de sz*rt sem ér. A hozzászólásaim nem minősítenek engem.
2010. szept. 29. 17:02
 14/29 anonim ***** válasza:

azért beszél így, mert haragszik, mert átverték

és utálja az ilyen lányokat, és azokat nem tartja, csak muffnak

és reménytelennek látja, hogy van olyan, aki rendes

2010. szept. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Miért? Talán van ilyen? Szerintem nincs.Legalábbis nem találkoztam eggyel sem.
2010. szept. 29. 17:05
 16/29 A kérdező kommentje:
Vlaki mondja meg, hány normális csaj van kb? Én úgy saccolom, hogy ebben az országban 1-2,de inkább egy sem.
2010. szept. 29. 17:29
 17/29 anonim ***** válasza:
Légyszi ne haragudj az összes lányra, csak azért, mert 1szer 2szer csalódtál... Hidd el, hogy vannak normálisak is. Az viszont tény, hogy rengeteg van, aki megy a birkanyáj után...
2010. szept. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Nem minden lány ilyen...

Lehet,hogy most nagyon kivagy mert átvert egy csaj...de hidd el,nem éri meg minden lánnyal bunkónak lenni azért mert 1-2 átvert.Sosem tudhatod mikor találkozol egy normális lánnyal és ha vele is bunkó leszel később már cs*szheted.


És igen is van normális lány a Földön.Nem is kevés.Csak meg kell találni őket.Én is normális vagyok és még barátom sincsen!

Mellesleg ha már itt tartunk...azért rólatok,fiúkról beszélhetnénk.

Nekem ne mondja senki azt,hogy mekkora r*bancok a lányok,amikor a fiúk nagy része csak meg akar b*szni!

Erről ennyit.

15/L

2010. szept. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Zsenikém, elhisszük, hogy most szar neked, de reméljük ezt csak a csalódottság mondatja veled.


Ha nem, itt egy kis matematika: körülbelül 15 millió magyar él a Földön, vegyük őket alaphalmaznak a közös nemzetiség miatt. Mondjuk, hogy a fele nő, tehát 7,5 millió. Namármost ha neked sikerült mind a 7,5 millióval találkozni és megismerni, akkor gratulálok. Ha nem, akkor számold össze, hány ilyet ismersz. Gondolom ha még az ismerőseid ismerőseit is beleszámítod, ezernél tuti nem jön ki több. Most vond ki az ezret a 7,5 millióból. Segítek: 7 500 000 - 1 000 = 7 499 000.

Ennyi esélyed van még kábé. Ha értelmes vagy, ezt belátod. Ha nem látod be, akkor nem vagy értelmes, ilyen egyszerű. Ha meg nem vagy értelmes, akkor ne várj semmit.

2010. szept. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Ez utóbbi kommentnek van értelme.
2010. szept. 30. 11:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!