Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért céda az összes csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért céda az összes csaj?

Figyelt kérdés
Ezt nem kell kommentálnom
2010. szept. 29. 15:12
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Eghy lósz*rt vannak rendes lányok. Ha lenne,már találkoztam volna legalább eggyel.
2010. szept. 30. 12:09
 22/29 anonim ***** válasza:
Képzeld igenis vannak, sztem ne a net előtt ülj meg a chat előtt hanem menj ki az utcára ott se az örömlányokat keresd hanem a normális hús vér lányokat és hidd el találsz, mert sok van, és igenis én sem vagyok ringyó egyátalán, és még nagyon sokan vannak aki tisztességes normális lányok, előbb gondolkodj mielőtt általánosítasz!!!
2010. okt. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Nos,élehet,hogy eltúloztasm. A lényeg, hogy vannak ilyenek,nem is kevesen.
2010. okt. 1. 09:22
 24/29 A kérdező kommentje:
Számomra az ideális lány csinos, okos,szerény, szolidabb természetű,jó humorú lány jön be nekem. Na, ilyen nem igazán van. talán nincs is egyáltalán ilyen.
2010. okt. 1. 12:56
 25/29 anonim ***** válasza:

de ha megszeret téged egy lány, a kedvedért meg fog változni

én is így lettem szőke plázacicából barna edzőcipős

2010. okt. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Szerinted egy lány miattam meg fog változni? Kizárt. Én sem változok meg senki kedvéért. Én egy szolid,visszafogott srác vagyok,és nem vok izmos. Ha egy csaj azt mondja,szívem,gyúrj már,hogy szeresselek, akkor le is út,fel is út.
2010. okt. 1. 14:17
 27/29 anonim ***** válasza:

Hát babám, lehet, hogy most meg fogsz lepődni..

Nem vagyok plázap#csa, nem járok hétvégente, meg egyáltalán bulizni, nem b@szok be minden hétvégén. Fontos a jövőm, tanulok, de nem vagyok stréber, van egy csomó haverom/barátom. Heti 3 karateedzésre járok, övvizsgára készülök, emellett OKTVzek latinból.

Rendszeresen publikálok egy netes művészfórumba és legalább van fogalmam róla, ki DaVinci vagy Micheaux.

Nem követem a mai elcseszett divatot és nem vagyok hajlandó tagja lenni ennek a klónokból álló vattacukor illatú nyájnak. Leszarom mit gondolnak rólam, de emellett fontos persze, hogy normálisan is nézzek ki.

Nem szopom le az összes srácot aki a környezetemben van, sőt, egyenesen leszarom őket, mert nem ebből áll az élet.

És 17/L vagyok. Ez szerintem minden, csak nem az általad említett és olyan nagyon bizonygatott "cédaság".

2010. okt. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Elismerem, tényleg nem kellene általánosítani.
2010. okt. 4. 12:09
 29/29 A kérdező kommentje:
Vannak kivételek. Csak sajnos elég kevés
2010. okt. 4. 14:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!