Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz dolog az egy ferfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz dolog az egy ferfinak ismerkedes/kapcsolat teren ha nagyon hatarozott no vagyok? Nekem papucs ferfi valo?

Figyelt kérdés

A barati kapcsolataimban is mindig en iranyitok, mindig enyem az utolso szo. Kapcsolatban/ismerkedes soran sem tudnam elviselni, hogy a ferfi iranyitson, en akarom kezembe tartani az egeszet vagy szarok az egeszbe ha nem. Nem akarok a masiktol fuggeni, fuggon tolem a masik es ne en tole.

Ez nagyon nagy hatrany? Inkabb egy papucs ferfi illene hozzam?

Nem volt még kapcsolatom regebben ismerkedtem de akkor meg tul alamuszi voltam, es az tudom hogy nem jott be senkinek, de most meg nagyon hatarozott lettem akaratomon kivul.

24/N


2022. nov. 30. 15:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább menj el pszichológushoz, hogy kiderítsétek mi a szarért lettél ilyen. Jó valszeg a gyerekkorodban, vagy a szüleiddel való kapcsolatodban keresendő a válasz, ehhez nem kell pszichológusnak lenni.
2022. dec. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
6. Jó-jó, én értem. Csak szerintem aki irányításmániás, az ne akarjon kapcsolatot. Ugyanis a kapcsolat az két emberről szól. Persze vannak, akik így élnek, akinek ez jó (=kibékül vele, nem talál jobbat, fél otthagnyi stb) csak az meg szerintem nem két ember egészséges kapcsolata.
2022. dec. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!