Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért privát/intim szféra ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért privát/intim szféra ma a telefon? Nekem nem az. Ezt szeretném megérteni. Nekem pl miért ne lenne közöm ahhoz, hogy mit írt rólam a párom, és azt miért nem nekem mondja? Vagy miért ne lenne közöm ahhoz, ha flörtölget valakivel?

Figyelt kérdés

Nem elég ha munkahelyen beszélget emberekkel, nőkkel, chat-elni kell... mert az számít intim szféranak? Kiindulva abból, amiket nekem szoktak írni ismerősök. Hazajövök, aztán ír a nős kollégám, hogy menjek el vele sétálni. Én meg ezeket el szoktam mondani a páromnak, hogy mik történnek. Mert le$z@rom. És mert szerintem valamilyen köze van hozzá.

Nekem nyitott könyv a telefonom. Ha beszélgetek valakivel, azt miért ne olvashatná el a párom? Legalább szólna, hogy neki mi bántó. Vagy ha azt írnám a barátnőmnek, hogy bunkó volt ma a barátom, miért ne olvashatná el? Akkor én nem vagyok őszinte ...ha ezek az én "levél titkaim".

Azt mondják, hogy nagy fokú modortalanság, ha belenéznék a párom telefonjába. De miért is? Szerintem csak annak az, akinek valami titkolni valója van. És az nem néz bele a párjáéba sem, aki nem szeretné ha az övébe bele néznének.



2022. dec. 2. 20:50
1 2 3 4 5 6
 41/57 A kérdező kommentje:

Ez tiszta sor 39. Elgondolkozom rajta, hogy kik azok az ismerőseim között, csak hirtelen most egy sem jutott eszembe.

Nekem csak olyan információim vannak így hirtelen, hogy akik nagyon aranyosak együtt, ők is láthatták már mi van a másik telefonjában. Tudom, a legjobb barátnőm is mesélte, hogy sokszor telefont cserélnek az előfizetés meg lefedettség miatt (azt hiszem). Egyszerűen nekem az a tapasztalatom, amiket leírtam. A "boldogoknál" nyitott könyv. A "trükköséknék" minden kódolt és a bizalmi kérdés. Siman lehet, hogy ez csak azért van mert a hasonló a hasonlót vonza.

(Amúgy sajnos vagy nem sajnos, elég gyakran váltottam munkahelyet, kb 2 évente, különböző "szintű" munkákba)

2022. dec. 3. 20:12
 42/57 anonim ***** válasza:
88%
Mert te trükkösnek hívod azt a kismillió embert akinek munka miatt 2 telefonja van. Azokat is akiknek a telefonján van munkájuk. És közbe még jópofizol is. Te vagy beteg, hiába magyarázod. Trükkösék :DDD Ti meg elmebeteg korlátozóék vagytok.
2022. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:
Nem. Hanem akik trükköznek az ismeretségi körömbe, nekik mindnek van így. Nekem is 2 telóm van, az egyik magyar sim-el a másik külföldivel. Munka miatt. Mellé trafáltál
2022. dec. 3. 20:33
 44/57 A kérdező kommentje:
De bele köthetsz ebbe is. Szeretem a szóvicceket ..
2022. dec. 3. 20:35
 45/57 anonim ***** válasza:
90%

Elképesztő pofátlanság, boldogéknak hívni azt aki neked nyal, és trükkös boldogtalannak a többi embert.

Pl, van egy korlátozó, ismerem, az élete katasztrófa, amit általában magának köszönhet a túlzott korlátozásai miatt. De ő is valami hasonló csajtól tanulta el, aki jól átverte a boldog és trükkös szembeállítással, és már semmi mást nem tudott elfogadni. Iszonyat kártékony vagy ezzel a benyalós szövegeddel.

2022. dec. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 A kérdező kommentje:
Szerencsére senkit nem zavar az internet bankom, mert abba be sem tudsz lépni ezer kód és telepített dolog nélkül. Mindegy ha nem léptem ki, kilép 2 percen belül
2022. dec. 3. 20:37
 47/57 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, legalább 2 telefonod van, az is valami. Csak arra kérlek próbáld meg kevésbé szélsőségesen terjeszteni az eszméidet, mert egy csomó embert beparáztatsz aki eddig nem bizalmatlankodott és normális volt. Nem kell ez senkinek. Nem a telefonon fog múlni a kapcsolat, hidd el.
2022. dec. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 A kérdező kommentje:

Nem hiszem el komolyan...

Leírom máshogy:

Aki igazán boldog a párjával a baráti körömben. Pont. Legyen mondjuk ez 3 példa. Ők még egyszer mondom boldogok. Ez van előbb. Na, boldog józsit meg marit ha megkérdeztem, azt mondták, hogy már nem kódolják a telót vagy tudja a párja és leszarja ha belenéz.

Másik mondatom: van olyan sok barátom, ahol mondjuk fura dolgokat ír a pasi mondjuk nekem vagy másnak. Nála, és csak nála, és nem nálad írom, hogy ő trükközött. Vagy más szóval a felesége tudta nélkül más nőnek azt írta, hogy hú de rácsapnék a fenekedre. Na, ő pl kódot használ és nem szeretné ha bele nézne a felesége a telefonjába

Lehet ragozni. De nem nevezem boldognak azt, aki nem kódol. És trükkösnek, aki kódol.

Hanem: aki boldog barátom, az a kis mari és nagy józsi például nem kódol

2022. dec. 3. 20:43
 49/57 A kérdező kommentje:

De ez amit én is mondok 😔☹️☹️

Hogy nem a telefonon múlik.

De a telefonon mennek veszekedések. Érted?

2022. dec. 3. 20:46
 50/57 A kérdező kommentje:
Nem akartam kártékony lenni senkire nézve. Úgysem olvassa ezt a topikot pár embernél több. Holnap már senki sem fog válaszolni...
2022. dec. 3. 20:53
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!