Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért privát/intim szféra ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért privát/intim szféra ma a telefon? Nekem nem az. Ezt szeretném megérteni. Nekem pl miért ne lenne közöm ahhoz, hogy mit írt rólam a párom, és azt miért nem nekem mondja? Vagy miért ne lenne közöm ahhoz, ha flörtölget valakivel?

Figyelt kérdés

Nem elég ha munkahelyen beszélget emberekkel, nőkkel, chat-elni kell... mert az számít intim szféranak? Kiindulva abból, amiket nekem szoktak írni ismerősök. Hazajövök, aztán ír a nős kollégám, hogy menjek el vele sétálni. Én meg ezeket el szoktam mondani a páromnak, hogy mik történnek. Mert le$z@rom. És mert szerintem valamilyen köze van hozzá.

Nekem nyitott könyv a telefonom. Ha beszélgetek valakivel, azt miért ne olvashatná el a párom? Legalább szólna, hogy neki mi bántó. Vagy ha azt írnám a barátnőmnek, hogy bunkó volt ma a barátom, miért ne olvashatná el? Akkor én nem vagyok őszinte ...ha ezek az én "levél titkaim".

Azt mondják, hogy nagy fokú modortalanság, ha belenéznék a párom telefonjába. De miért is? Szerintem csak annak az, akinek valami titkolni valója van. És az nem néz bele a párjáéba sem, aki nem szeretné ha az övébe bele néznének.



2022. dec. 2. 20:50
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
92%
Ha a párod telefonjában akarsz kutatkodni, akkor már ott nincs bizalom, csak kétségek.
2022. dec. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
0%
Jaja nem azert 10-es! Tudjuk
2022. dec. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
85%
Hú, remélem, neked nincsenek barátaid. Tehát neked nincs szükséged magánszférára, akkor más sem érdemel. Amit neked írnak, küldhetik rögtön a pasidnak is, úgyis nála landol. Minden nő ilyen barátnőről álmodik. Mondja csak el szépen minden titkát a bizalmas barátnőjének összes dugópartnerének. Hányinger vagy🤮Kezeltetned kéne a kontrollmániádat a beteges féltékenységeddel együtt.
2022. dec. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
16%

Az enyém se privát szféra, azt nem ott őrzöm 😃


De amúgy aki szerint az, ha nem is mindig de sokszor rejteget.

2022. dec. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell mindig odapofátlankodni mások beszélgetéséhez. Ilyen alapon a gyerekednek se lesz nyugta tőled, mert ott fogsz lógni a nyakán ha a barátaival vagy aktuális témáról más rokonnal beszélget. Nem körülötted forog a világ. Nem is értem hogy miért kellene minden beszélgetésben részt venned. Minél inkább így fogod fel, annál inkább ki leszel rekesztve, és ez ördögi kör, innen jön a kontroll-mánia. Ha valakit nem érdekel ha vannak beszélgetések amik nélküle zajlanak, azt egyre több beszélgetésbe meg fogják hívni, mert nincs az a megfelelési kényszer meg egyáltalán kényszer nincsen benne.
2022. dec. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
38%

"Nekem azt jelenti a bizalom, hogy bármikor bármit megláthat és azt vállalom és megbeszéljük"


Nekem az, ahol alap, hogy egymással beszéljük meg, ha gáz van, nem haverokkal. Simán szar emberrel vagy.

2022. dec. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon szürreális, hogy egy felnőtt ember, aki szeret engem, leül mellém a kanapéra, elveszi a telefonom, és mint valami regényt, elkezdi olvasgatni a beszélgetéseimet. A szüleim sem csináltak soha ilyet.


Ha lenne egy össznépi üzenetfelolvasás és internetelőzmény bemutatás a Kossuth téren, az enyémnél aludna el kollektíven mindenki.

2022. dec. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
70%

16 Ez azt jelenti hogy vannak 2-3 hónapos örök szerelem kapcsolataid, ahol első a párod, mindent egymással beszéltek meg, titkotok nincs, összes addigi barátság kuka, magánszféra nincs, majd szakítotok valami ökörségen, és erre az összes titkát adod tovább a köv embernek?

Csak mert velem mikor ismerkedett egy ilyen felfogású ember, kb az első néhány telefon alatt megismertem az összes exe életének szaftos történeteit, pedig esküszöm nem akartam, és elég változatos kapcsolatai voltak.

Ehhez egyszerűen érettség kell. Ez az örökkön örökké egymásra épülünk, egészen a köv örök szerelemig, ez láthatóan nem működik (Tele van vele a face is pl, a két hétig tartó örök csak a párom az életem "szerelmekkel")

2022. dec. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
0%

18-as, ne a saját esetedből indulj ki, és olvass el mindent.


"Vagy ha azt írnám a barátnőmnek, hogy bunkó volt ma a barátom, miért ne olvashatná el?"


Ha a párom bunkó velem, neki szólok erről először, nem a barátnőmnek. A barátnőmnek ehhez igazából semmi köze.

2022. dec. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
100%

Bizalom vagy van, vagy nincs.

Okot nem adok rá, azt láthatja kivel beszélek. De azt, hogy mit nem! Most ha barátnőm elmond valamit ahhoz bizony a páromnak semmi köze!

Amúgy meg ha titkolok valamit akkor azt nem tartom meg pl.

Exem volt iyen mint te kérdező. Megis nézette a telom, de vége is lett a kapcsolatnak.

N 30

2022. dec. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!