Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért privát/intim szféra ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért privát/intim szféra ma a telefon? Nekem nem az. Ezt szeretném megérteni. Nekem pl miért ne lenne közöm ahhoz, hogy mit írt rólam a párom, és azt miért nem nekem mondja? Vagy miért ne lenne közöm ahhoz, ha flörtölget valakivel?

Figyelt kérdés

Nem elég ha munkahelyen beszélget emberekkel, nőkkel, chat-elni kell... mert az számít intim szféranak? Kiindulva abból, amiket nekem szoktak írni ismerősök. Hazajövök, aztán ír a nős kollégám, hogy menjek el vele sétálni. Én meg ezeket el szoktam mondani a páromnak, hogy mik történnek. Mert le$z@rom. És mert szerintem valamilyen köze van hozzá.

Nekem nyitott könyv a telefonom. Ha beszélgetek valakivel, azt miért ne olvashatná el a párom? Legalább szólna, hogy neki mi bántó. Vagy ha azt írnám a barátnőmnek, hogy bunkó volt ma a barátom, miért ne olvashatná el? Akkor én nem vagyok őszinte ...ha ezek az én "levél titkaim".

Azt mondják, hogy nagy fokú modortalanság, ha belenéznék a párom telefonjába. De miért is? Szerintem csak annak az, akinek valami titkolni valója van. És az nem néz bele a párjáéba sem, aki nem szeretné ha az övébe bele néznének.



2022. dec. 2. 20:50
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
OKé értem, és tényleg a telefonon mennek a veszekedések. Ez az új divat mostanában. Csak azért ciki mert néhányan a határon billegnek hogy baj vagy nem baj valami a telefonnal pedig igazából egyik se baj, ezt kellene valahogy kommunikálni.
2022. dec. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
80%

"De a telefonon mennek veszekedések."

Nekem az elven megy a veszekedés. Illetve nem, mert féltékenység témakörben közel zéró a tolerancia nálam.

De, épp annyira harangszom meg, ha a telefonomban kotor, mintha a gépemen tenné, vagy egy másik gépről lépne be a face fiókom a, vagy használná az engedélyem nélkül, ha bejelentkezve maradok. Nem az eszköz a lényeg, hanem, hogy teljes ellenőrzés nélkül képtelen bizalmat szavazni. Mert ez az add a telefonod dolog annyit tesz, hogy: nem mondom, hogy megcsalsz, de, azért jobb ellenőrizni, mert lehet, hogy mégis. Az elvek mentén megy a vita, a telefon ennek csak egy materializációja.

2022. dec. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
85%
Nem értem, miben más az üzeneteket olvasgatni, mint kihallgatni egy telefonbeszélgetést vagy felbontani egy nem neked címzett, személyes levelet.
2022. dec. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 A kérdező kommentje:

#53. Nem baj. Van, aki érti. Nem gondolkodunk egyformán.

Köszönöm a válaszokat. Hasznos volt.

2022. dec. 4. 16:47
 55/57 anonim ***** válasza:
81%

Mondjuk, mert ahhoz épp nincsen közöd hogy én a barátnőmmel mit beszélek.


NEM rólad, hanem az Ő bajairól.

Hogy éppen mennyire fáj a hasa, amikor mensizik, hogy olyan rosszul van, hogy hány, hogy xy végre ránézett, és olyan boldog, etc etc.


Magam miatt pont nem érdekelne, semmi olyat nem írok, amit szégyellnem kéne, MÁS titkához vszont semmi közöd.

2022. dec. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
80%

"Nem baj. Van, aki érti."


Te sem érted, különben elmagyaráznád.

2022. dec. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 A kérdező kommentje:
55, 56 már meg lett beszélve.
2022. dec. 8. 18:23
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!