Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapsz egy felvetelt ahogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapsz egy felvetelt ahogy a ferjed alszik az ágyba egyedul. majd a hatterbol besetall egy no, levetkozik es befekszik az addig mozdulatlanul alvo ficko mellé. Hinnel a ferjednek,hogy nem tortent semmi es fogalma sincs,h ki az a n0?

Figyelt kérdés

Fontos megjegyezni,hogy vegig mozdulatlanul alszik. A lany pucer es ott alszik a felvetelen laszik. Nem szexelnek a felvetelen.

A lany elobb tavozik,mint ahogy a ferj felebred.



#titkos.felvetel
2023. jan. 4. 08:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

#8 vagyok

Nem tudom elképzelni, hogy ilyen történjen velem :D De jobbat nem tudok, rendőrt hívnék és talán ezzel meggyőzném a párom, hogy nem volt közöm a dologhoz. Ha van jele annak, hogy tényleg betörtek hozzánk, vagy a hotel biztonsági felvételein látszik, hogy sosem mentünk együtt a szobámba, hanem láthatóan már az alvásidőmben jött és ment az idegen, akkor talán elhinné, hogy tényleg nem volt közöm a dologhoz.


De tény és való, hogy ez nehéz helyzet, ha valaki direkt ki akar cseszni más kapcsolatával, akkor ez az egyik legjobb módja.

2023. jan. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
25%

11.


Az nem zavarna egy percig sem, hogy nem hisz neked? És te sem neki? Kőkemény bizalom lehet itt is.

2023. jan. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Netflixen volt ez a rész a “megfigyelő” sorozatban
2023. jan. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Irtam korabban,igen. Abban a sorozatban volt. Elgondolkodtato,hogy ki mennyire bizik a masikban.
2023. jan. 4. 11:13
 15/24 anonim ***** válasza:
#12 hogy egy ismert viccből idézzek: "kinek hiszel, nekem vagy a szemednek?"
2023. jan. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

15.


Én alapból nem bízom meg senkiben, csak mindig lehurrognak, hogy bizalom így, hit úgy - de ilyenkor derül ki az, hogy mennyire gondolják komolyan.

2023. jan. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
88%
Már bocs, hiába bízom maximálisan a páromban, a bizalom megtörhet, amikor kemény tények elé állítják. Például rányitok a saját hálónkban in flagranti. Ilyenkor sokra megyek a korábbi bizalmammal, nem? A videó is hasonló. És elég naiv az az ember, aki még ilyenkor is csak hajtja, hogy márpedig az ő párja tuti nem csalja meg.
2023. jan. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Azt hinném, hogy bealtatózták. Párom minden apróságra felriad, szóval az ő esetében elég elképzelhetetlen szituáció, hogy mozdulatlanul aludna tovább.
2023. jan. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

17.


De így meg alapból hogyan lehet bízni bárkiben is, ha az AKÁRMIKOR megszűnhet egy ilyen eset miatt? Ez lehetetlenség.

2023. jan. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
A bizalom nem azt jelenti, hogy ha van bizonyítékom arra, hogy megcsal, akkor sem hiszem el.
2023. jan. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!