Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzódtatok már olyanhoz aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódtatok már olyanhoz aki külsőre nem tetszik mégis van benne valami ami megfogott? Ezt minek neveznétek? Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő.

Mikor először találkoztunk egy baráti társaságban cseppet sem gondoltam,hogy pont ő lesz aki megbolondít.


Külsőre kicsit sem jött be,sőt.. még most is ki tudom emelni,hogy mi az ami nem tetszik benne.


Aztán sokat beszélgettük, rettentő humoros,intelligens, rengeteg dologban megtaláltuk a közös hangot. És egyszercsak észrevettem,hogy nagyon vonzódom hozzá. Ha nem ír akkor már én írok neki,ha 1 napig nem beszélünk már feszült leszek.

Még nem történt gyakorlatilag semmi köztünk,de nagyon izgatott vagyok ha a közelében lehetek.


Néhány lopott érintés és már úgy érzem magam,mint egy szerelmes tinilány aki az első együttlétére készül. Egyszóval szexuálisan is vonzódom hozzá.


De ha jobban megnézem még mindig nem érzem,hogy külsőre tetszik. Mégis teljesen rabul ejtett az egész lénye. Ezt minek neveznétek?


Bele merjek vágni így kapcsolatba vagy inkább tereljek a barátzónába?

Nem akarok játszani az ő érzéseivel se.


Köszönöm,ha válaszoltok



2023. jan. 20. 21:31
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
80%
Hát nem az arcot szereti amúgy se az ember. Az intellektuális vonzódás, a kémia stb. most is megvan, és az nem múlik el.
2023. jan. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
10# minden mást ami Ő. Amitől Ő az aki.
2023. jan. 20. 22:13
 13/35 anonim ***** válasza:
67%

A vilàgtörtènelemben mèg nem volt ilyenre pèlda? Volt , nem is egy


Olyan mintha már magadban eldöntötted ezt a kérdést , többi minden más üres fecsegès

2023. jan. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
13# bocsánat, mire gondolsz? Mit döntöttem el? Komolyan érdekel,külső szemmel mindig más látni. (Jelen esetben olvasni)
2023. jan. 20. 22:37
 15/35 anonim ***** válasza:
20%
Hogy ábrándulhatnál ki, ha valami már most sem tetszik? Vagy elfogadod így, vagy nem.
2023. jan. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
38%
Meg kell próbálni, lehet, hogy tuti lesz. Csak amikor jönnek a szürke hétköznapok a szivárványos habfelhők után, majd nem fogsz akarni dugni szegénnyel. Ez szokott lenni általában a vége ezeknek a kapcsolatoknak.
2023. jan. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
88%

Igen, abból szerelem lesz.

Az lenne baj, ha a szexuális vonzódás se lenne, csak a többi. Azokból szokott lenni a semmi. Ilyennél meg egy idő után "megszépül."

2023. jan. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
88%
Igen, 10 éve együtt vagyunk
2023. jan. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
78%

Neked maga az "ember" az aki tetszik, nem pedig egy "kirakat baba". Aki ugyan jól nézhet ki, de más tulajdonsággal nem rendelkezik.

Ilyenből születtek már életre szóló szerelmek, barátságok is.

Hogy mit tegyél, azt ne mi döntsük már el. Viszont, hogy mit ne, abban annyit tudok segíteni, hogy hagyd magad sodródni. Ha mindkettőtöknél működik a "kémia", összhangban van a belső kisugárzás, úgyis felülírja a gondolkodást. Nem másnak kell, hogy tetszen ez az ember, olyannak aki csupán csak a külsőről tud véleményt alkotni, hanem neked, aki ismeri a tulajdonságait is.

2023. jan. 21. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
75%
Lehet hogy csak a hormonok csinálják.... Szexelj többet és akkor probléma elfelejtve.
2023. jan. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!