Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzódtatok már olyanhoz aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódtatok már olyanhoz aki külsőre nem tetszik mégis van benne valami ami megfogott? Ezt minek neveznétek? Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő.

Mikor először találkoztunk egy baráti társaságban cseppet sem gondoltam,hogy pont ő lesz aki megbolondít.


Külsőre kicsit sem jött be,sőt.. még most is ki tudom emelni,hogy mi az ami nem tetszik benne.


Aztán sokat beszélgettük, rettentő humoros,intelligens, rengeteg dologban megtaláltuk a közös hangot. És egyszercsak észrevettem,hogy nagyon vonzódom hozzá. Ha nem ír akkor már én írok neki,ha 1 napig nem beszélünk már feszült leszek.

Még nem történt gyakorlatilag semmi köztünk,de nagyon izgatott vagyok ha a közelében lehetek.


Néhány lopott érintés és már úgy érzem magam,mint egy szerelmes tinilány aki az első együttlétére készül. Egyszóval szexuálisan is vonzódom hozzá.


De ha jobban megnézem még mindig nem érzem,hogy külsőre tetszik. Mégis teljesen rabul ejtett az egész lénye. Ezt minek neveznétek?


Bele merjek vágni így kapcsolatba vagy inkább tereljek a barátzónába?

Nem akarok játszani az ő érzéseivel se.


Köszönöm,ha válaszoltok



2023. jan. 20. 21:31
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen esetben talán a személyisége, ami megtetszett az egyénnek, amiatt vonzódik az ember.
2023. jan. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
45%

Jól lehúzták a 16. válaszomat, pedig tényleg így szokták csinálni a nők.Az én házasságom is így ért szomorú véget. Ha nem az esete külsőre, akkor idővel elhidegül tőle, vagy megcsalja a férfit.

A férfiaknál is hasonló a szituáció. Csak éppen ha egy ideje már nem dugtam, akkor szinte bármilyen kinézetű nőt megdugok, ha nem túl igénytelen. Ezzel a férfiak 80 százaléka így van. Az ezen kívüli férfiak 10 százaléka incel, a másik 10 meg megkaphat szinte bármilyen nőt, nekik lehetnek magas igényeik.

2023. jan. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
96%
Én bele mertem vágni, és soha életemben nem voltam még ennyire boldpg, mint vele. Már 3 éve🥰
2023. jan. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
90%

Nem hiszem, hogy igazán tetszett nekem külsőre eddig akármelyik párom.

Szóval nekem csak ilyen volt. Ezt úgy hivják, hogy normalitás.

2023. jan. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. (Privátban is)

Megerősítettétek bennem,hogy bele kell vágnom lesz ami lesz alapon,mert nem véletlen, hogy ennyire elvarázsolt.

2023. jan. 21. 21:28
 26/35 anonim ***** válasza:
0%
🤮🤮
2023. jan. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Szerintem bölcs döntés. Sok boldogságot nektek! :)
2023. jan. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett veletek azóta, kérdező?
2023. aug. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

28# Köszönöm a kérdésedet.

hááát.-- szerelmes vagyok. Nagyon. És külsőre is szebbnek látom őt,mint bárkit bármikor. Olyat nyújt amit soha egy férfi sem.

Rájöttem,hogy mindig a "szépet" kerestem. Ami kivűl fényes volt és belül rohadt.

Vele önmagam lehetek,imádom minden mozdulatát.

2023. aug. 28. 10:09
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Üdvözlünk az érett felnőtt emberek világában.

Sok boldogságot nektek!

2023. aug. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!