Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem gáz, mikor az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gáz, mikor az emberek közös Facebook profilt használ párjával? Mármint a féltékenység ennyire látszik távolról is.

Figyelt kérdés
2023. jan. 31. 05:43
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Inkább az egyik felrol árulja el hogy önző, feltékeny és nem tud egy kapcsolatban normálisan részt venni
2023. jan. 31. 06:52
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy látom, sokan a nulla párkapcsolati intelligencia mellett még a kérdést sem értik. :D
2023. jan. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Szerintem még párjuk sem volt, ebből ez kiderült számomra.
2023. jan. 31. 06:56
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatot nem úgy kell "védeni", hogy kontrollálom, hanem dolgozni rajta. Nem csak social médián jöhet az a bizonyos harmadik, befurakodni meg oda tud, ahova befér és talál rá partnert. A közös profil ezen nem segít, ha a kapcsolat gyenge lábakon áll akkor hiába a folyamatos kontroll, ha valaki félre kacsingat vagy félre szeretne megtalálja a módját. A kapcsolatokat nem a "gonosz harmadik" szedi szét, hanem az, amelyik félrelép. Egy stabil párkapcsolatban a külső próbálkozásokat tudják kezelni (leépítik stb), mert próbálkozás bárkinél lehet, kísértés is. De azt tudni kell a helyén kezelni és hárítani. A hűség egy döntés, nem a lehetőség hiánya. Ahogy szokták felénk mondani: apácák közt könnyű hűségesnek lenni, de egy kupiban derül ki, hogy hűséges vagy csak nem volt lehetősége félremenni 🤷🏼‍♀️.
2023. jan. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 Hans Pötterman ***** válasza:
84%
Engem már csak az is rohadtul idegesítene,hogy sose tudnám kinek írnak és állandóan pittyegne a telefon.
2023. jan. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Hatosnak teljesen elmentek otthonrol. Kozos erovel vedekezunk a harmadik fel ellen, hogyne, munkahelyet is kozoset keresunk, interjura is csak egyutt vagyunk hajlandoak bemenni, orvosi vizsgalatra se engedem be egyedul, ha ellenkezo nemu az orvos, sot, akkor se, ha ugyanolyan, mert mi van ha ossze akarja hozni a pasimat a szingli unokahugaval. Hat na, muszaj mindenhol megmutatni, hogy mi egy par vagyunk es kocc van😂😂😂
2023. jan. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon zavar mikor valakiknek közös a profilja, pl most csajként hogy írj a barátnődnek női gondokról vagy pasi témáról úgy hogy lehet hogy a párja olvassa? Nekünk külön profilunk van, viszont nem rejtegetjük kódokkal a telefonjainkat, az otthoni laptopon el van mentve mindkettőnk jelszava, sőt sokszor be is maradunk lépve, mégse nézegetjük egymás üzeneteit. Mondjuk volt már olyan hogy a férjemnek mondtam a barátnőm mit írt erre mondja hogy látom itt a laptopon :D
2023. jan. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
92%
Én is mindig cikinek tartottam a közös profilt. Pl. "Varga Ibolyka és Janó" profilnév, nagyon röhejes. :D
2023. jan. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

"A kapcsolatokat nem a "gonosz harmadik" szedi szét, hanem az, amelyik félrelép."


Ezt a tényt nem érti a sok félcetli és üldözi a harmadik felet miközben ezzel felmenti a valódi bűnöst, a párocskáját.

2023. jan. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy ez egy féltékenységre való megoldás, inkább csak kifelé mutatják, hogy mennyire együtt vannak, semmi titkuk egymás előtt, viszont ezzel ki is zárják a magánszférájukat teljesen. Pl. nálunk mindkettőnknek van facebookja, most ha lenne közös, akkor a sajátot szüntessem meg? Közösbe írogatnak majd a munka miatt a munkatársaim meg neki az övé pl., azt hogy?
2023. jan. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!