Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem gáz, mikor az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gáz, mikor az emberek közös Facebook profilt használ párjával? Mármint a féltékenység ennyire látszik távolról is.

Figyelt kérdés
2023. jan. 31. 05:43
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen...

Emlékszem, még jóval fiatalabbként, amikor még iWiW volt Fb helyett, és egyik lány ismerősöm inaktiválta a profilját, de előtte kiírta, hogy mostantól itt ne keressék, mert innentől ő, és a párja eggyé válnak, nincs továbbá értelme külön kezelni őket, mert ők mindörökké összetartoznak.

Aztán ő törölte vagy inaktiválta magát, a pasija pedig átnevezte a profilját, hogy Dia és Karcsi. Hát jóóó...

Egy hét múlva szakítottak.

Én több okból is baromságnak tartom.

- Az ember egy önálló lény. Még egy jól működő párkapcsolaton belül is szükség van az egyéni térre.

- Mi lesz az ember ismerőseivel? Mindenki jelölje be a közös néven futó profilt, és a nagynénitől kezdve a munkatárson át a gyerekkori barátig?

- Oké, ez viszonylag marginális kérdés, de mi van a különböző csoporttagságokkal?

- Miért szükséges ilyen mértékben sulykolni a külvilág felé, hogy együtt vagyunk? Annak sem vagyok a híve, amikor az ember titkolózik (bár bizonyos helyzetekben lehet rá ésszerű érv), de ez meg a másik véglet.

- Bár nem törvényszerű, de sokan ezt a kontroll miatt csinálják. Azt meg hadd ne mondjam, mennyire egészségtelen. 90%-ban azok hoznak létre ilyen "közös profilt", ahol egyikük (jellemzően a nő) még a boltba se mehet át a másik felügyelete nélkül.

Egyébként meg a felhasználási feltételek szerint nem is engedélyezett.

2023. jan. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
De gáz. Bár még nem láttam, mert nem kretnek az ismerőseim
2023. jan. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
De utálom ezt, mindig megütközök egy poszton vagy egy válaszon mikor pl. tipikus női dologról van szó és azt látom hogy a Géza írja mennyire bevált neki az x alapozó, mondom mi a pi....? Aztán látom, hogy ja a Géza másik neve az Jucika, elég nevetséges ilyenkor ez a dolog.
2023. jan. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
En ismerek ilyen párt és egyáltalán nem a legjobb a kapcsolatuk.
2023. jan. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
84%
De igen k.urva gáz. De nem jelent semmit. Ismerősöm Viberen beszélgetett a szeretőjével.
2023. jan. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon utálom, mert sosem tudom, hogy kinek írok, kivel beszélek, amikor egy ilyen profillal vagyok kénytelen kommunikálni. Nem is szoktam, csak ha muszáj. Full ciki amúgy, hogy mindenki látja, hogy milyen szinten ülnek egymás nyakában és kontrollálják (legalábbis próbálják) a másikat.
2023. jan. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek párokat közös facebookkal, és a pali mindenhol félrejár.

Én hülyeségnek tartom. Lehet van akit ez megnyugtat, lehet más oknól csinálják, nem tudom. De ha valaki meg akar csalni valakit akkor azt a szoszéd szobában is meg fogja tenni. Nem egészséges így bent lenni a másik dolgaiban, még ez okozza a bajt

2023. jan. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

De, szerintem baromi szánalmas, főleg mikor kommentelnek és nek tudod, hogy Laurával vagy Jánossal beszélsz. 😂


Nem vagyok ellene abszolút a teljes transzparenciának egy párkapcsolatban, de ezek a közös fiókok olyanok, mintha a párom hordaná a tangám.

2023. jan. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gáz. Nem azért, mert jaj, féltékenység... hanem mert sztem elég szomorú, amikor vkinek annyira nincs személyisége, hogy már csak az XY nője / pasija / párja / férje / feleségeként tudja magát definiálni, és nincs önálló identitása... ill. hogy egy ismerősük sem tud bizalmasabb témát megosztani az egyikkel anélkül, hogy a másik fél ne tudja elolvasni.
2023. jan. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Gáz és kész, ezen nincs mit szépíteni. Pl. ilyenkor a mindenki saját ismerőseivel mit kezd? Mindenkit oda bejelölgetnek, utána meg mehet a magyarázkodás, hogy ja bocsi én a Lalinak vagyok a haverja, nem Anitának egy udvarlója? Nem igazán tudom ezt én elképzelni mi ebben a jó. Kommentet is mindig úgy kezdeni, üzit is, hogy kinek szól...
2023. jan. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!