Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek problémás egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek problémás egy párkapcsolatban, ha az egyik félnek alacsonyabb iskolai végzettsége van?

Figyelt kérdés
Pl. mondjuk ha egyikőjük orvos, vagy jogász, a párja meg "csak" főiskolai végzettségű. Nincs ilyenkor kisebbségi komplexus a másikban, hogy a párja magasabb végzettségű vagy ez nem szokott kellemetlenségeket okozni? Pláne ha mondjuk meglàtszik keresetben is.

2023. jan. 31. 10:27
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
54%
#8 jól lehúztak de rohadtul igazad van :D én is rendre ezt láttam bárhol is dolgoztam.
2023. jan. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
0%

Ja, tudom mit nem szabad: egy nőnek mindegy a férfi kinézete, az iskolai végzettsége, az egzisztenciája, a származása. A nők szimplán csak szerelmesek az egyénbe. Simán jó egy nyolc ált. végzettségű is, az iskola sosem számított nekik. Sőt, ha drogos és munkanélküli sem, ők csak szerelmesek!


Ezekkel a fránya felszínes férfiakkal van a baj mindig! Egy Dr.-i fokozat is smafu, 100% hogy sík h*lye a csávó, az iskola nem ad semmit! Sőőőőt, azt látom mindenhol, hogy a diplomás ember nem életre való, teljesen idióták és buták! Ellenben a 8 általánossal komoly vállalkozók vannak, milliárdos üzletemberek, és a diplomától elveszik az emberek a valódi emberi mivoltukat, a gettó 8 általánossal meg jézusi szintre emelkednek. Ilyen ez a gyk, meg ilyenek ezek a gyk-s nők!

2023. jan. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak érettségim van, páromnak meg két területen is van végzettsége.


Sajnos nem sokat számít, mert mégis az én fizetésem magasabb (igaz, nem sokkal - pedig neki az egyik végzettsége a munkájával kapcsolatos)


Nincs komplexusom - örülök neki, és büszke vagyok rá, hogy meg tudta csinálni. Én sajnos nem vagyok jó ebben.


Ő sem érzi magát kevesebbnek, mert nem keres annyit, mint én - ő inkább úgy fogja fel, hogy ha több pénzt kapok, akkor több pénzünk lesz, és igaza is van.

2023. jan. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
93%
Érettségim van, eddig csak egyetemre járó vagy diplomás párjaim voltak. Senkit nem érdekelt apámon kívül, hogy "aluliskolázott" vagyok :D
2023. jan. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
90%

14-es:

- Téves. A kérdezőt nem szoktuk pártolni, maximum az ő álláspontját. Ettől még az éremnek két oldala van. De megannyiszor volt már itt is olyan vita, hogy a kérdezőt lehurrogtuk és mégis addig-addig mondogatta a hülyeségét, hogy már senki se reagált a kérdésre.

- Téves. Lehet szidni a nőket is. De akkor ha jogos. Az ilyen "minden nő pénzéhes k, és csak a chadek jutnak nőhöz" dumát mindenki unja, nyilván nem véletlenül nincsenek felpontozva.

- Téves. Megannyi normális férfi van a világba. A párom is ilyen, az apám is ilyen. Csak meg kell találni a rendeseket.

- A legtöbbször igen, az állatoknak olyan betegségük van, amit érdemes orvoshoz vinni.

- Nem szentek a melegek sem. Nem véletlenül vannak olyan meleg események, gondolhatunk akár a pride-ra is, amin RENGETEG meleg nem is jelenik meg, mert nem tartják igényesnek. Ettől még csak a szexuális orientációjuk miatt elítélni őket szintén nem korrekt dolog.

- Ooo, hagyjuk már! Itt minden 10. kérdező tinit akar magának, miközben már bőven 45-50 felettiek. Oké, törvényileg nem pedofil, ha a tini 14 fölötti. De ez a törvény is hülyeség. Lehet, hogy most a nagy érettség korát éljük, de ha bemész egy 8. osztályba (és igen! Rengeteg 14 éves még mindig általános iskolás) akkor látni fogod, hogy bár lesz aki 30-nak néz ki a sok sminktől, az osztály negyede még taknyos.

2023. jan. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
90%
Többdiplomás nő vagyok. Bár nekem is voltak olyan párjaim, akik jóval alacsonyabb iskolai végzettségűek voltak, és nem tartom kizártnak, hogy működjön egy ilyen kapcsolat, számomra bebizonyosodott, hogy nekem nem valók az ilyen kapcsolatok. Nem is elsősorban az intellektuális különbségek miatt, hiszen nem feltétlen kell ahhoz diploma, hogy valakivel értelmesen lehessen beszélgetni és tájékozott legyen általánosságban a világ dolgairól, sokkal inkább az ambíció hiánya volt probléma, hogy eléldegéltek egy posvány munkahelyen úgy, hogy utálták, de az eszükbe se jutott, hogy valami újba belevágjanak, továbbképezzék magukat. Állandóan csak a picsogás ment, hogy mindenki szemét és hibás a sorsuk alakulásában, csak ők nem. A szabadidejüket is ahelyett, hogy értelmes tevékenységekkel töltötték volna, bámulták az idióta Youtube-os videókat esténként. Velem szemben meg kisebbségi komplexusuk volt, mert nekem milyen könnyű, csak úgy az ölembe hullott három diploma meg a jó körülményeket és fizetést biztosító munka. Úgyhogy én többet biztos nem kezdek ilyen kapcsolatba.
2023. jan. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
#16 egyetértek veled. Meg olyan dolgokban is zavaró a szakadék, hogy pl. amint pénzhez jutnak, eltapsolják. Első útjuk a premier outletbe vezet és 50 ezres cuccokat vesznek, meg drága étterem stb, másnap meg mennek megint 12 órázni meg másodállást vállalni, közük nincs a gazdagsághoz, csak azt szeretik mutogatni, mintha lenne. Nem tudnak befektetni, gazdálkodni, spórolni. Ez pedig egy értelmes ember számára érthetetlen és vitákhoz fog vezetni.
2023. jan. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
22%
Ja és ha te kicsit is jobban keresel, ki is akarnak használni.
2023. jan. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van, akinél gondot okoz, nálunk nem. Én diplomás vagyok, a férjem nem, érettségije persze azért van. Többet is keresek nála, de ez se nagyon érdekel, ahogy egy korábbi válaszoló utalt rá, úgyis közös. 13 éve vagyunk együtt, ha eddig nem volt ez probléma, szerintem már nem is lesz.

Viszont ismertem egy párt, ahol a nő szakorvos, saját rendelővel, meg bedolgozva több magánintézménybe, a férfinak valamilyen marketinges BA diplomája van, de ő pl iszonyú komplexusos volt, állandóan görcsölt és próbálta vállalkozóként megvalósítani a világmegváltó ötleteit, hogy a felesége nyomába tudjon érni anyagilag meg presztízsben, de nem nagyon ment neki a szekér. Már elváltak, miutánkiderült, hogy a csávó csalja.

2023. jan. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
#16 magyarul te ha látnád, hogy valaki a végzettsége ellenére megoldásokat keres, és igyekszik nem panaszkodni, hanem csinálni valami hasznosat, van motivációja, ez kompenzálja nálad, hogy nincs olyan képzett mint te?
2023. jan. 31. 12:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!