Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másoknak miért ennyire álomba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak miért ennyire álomba illő a kapcsolatuk, az enyém miért nem?

Figyelt kérdés
Másokat pár hónap, fél év, egy év után eljegyeznek, engem a barátom még 2 és fél év után sem, és már kezd idegesíteni. Annyira irigykedem azokra akiket olyan hamar, és olyan szép körülmények között. Van egy ismerősom, aki a párjával, sok szép helyre eljutottak, nyaraltak itt-ott, fogadni mertem volna, hogy még őt is hamarabb eljegyzik, mint engem, és igen meg is történt. A barátom azt mondta akarja, de csak ha együtt élünk.
2023. febr. 4. 13:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes leülnötök erről beszélni. Mármint ne állítsd falhoz, hogy mikor kéri meg már a kezed, hanem a jövőbeli terveiről érdeklődhetnél, hogy milyen elképzelései vannak, mikor érezné késznek magát az összeköltözésre..
2023. febr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a kapcsolat egyik szereplője, az 50%-a! Ha nem jó a kapcsolatod, az 50%-ban a te hibád! Ha nem érzed magad jól a pároddal, akkor végig kellene gondolnod, hogy mi nem tetszik neked, mire vágysz, és tudnod kell beszélni róla vele, majd ha ő láthatóan nem érdeklődik azért, hogy tegyen a boldogságodért, el kell jutnod oda, hogy nem olyan kapcsolatban vagy ami neked boldogságot, békét, biztonságot ad, és keresned kell másikat. Továbbá kérdés, te mennyire szereted a barátod, te mennyire veszed figyelembe az ő boldogságát és hogy azért tegyél? Látod, hogy egy irányba dolgoztok a kapcsolatotokért? Miért nem tudtok pl összeköltözni? Téged érdekel, és teszel érte aktívan hogy ez változzon? Vagy ő nem/sem tesz, csak mondja a vakvilágba, hogy majd egyszer csak összeköltöztök de nincs meg az akcióterv? Amúgy téged csak a konkrét cselekedet érdekel, hogy jegyezzenek már el, vagy belátod te is, hogy nem ártana előbb az együttélést is kipróbálni? Ne csak a követelőző gyermeki érzéseidnek érj, hanem ha akarsz valamit, így vagy úgy, de cselekedj érte.
2023. febr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%
Gazdagok például a szüleik. Vagy maga a csaj.
2023. febr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
Volt már (többször is).
2023. febr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem hogy 2,5 éve egy pár vagytok de még nem éltek együtt? Ebben az esetben nem csoda ha nincs eljegyzés. Megértem a párodat. Ahhoz minimum fél év együttélés kell szerintem. Sokmindent kiderül abból.
2023. febr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

Nem attól meseszerű és jó egy kapcsolat, ha eljegyeztek. Egy kapcsolat nem attól jó vagy nem,hogy 1 év vagy 5 éve vagytok együtt.Rózsaszín leányálomban élsz.


Amúgy együtt sem éltek,akkor minek lenne eljegyzés? Azt se tudod, hogy menne e az együtt élés.

2023. febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%
Még mindig.... 🤦‍♀️
2023. febr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ismersz meg egy embert ha vele laktál legalább egy évet már. Hogy jegyezzen el ha igazán még nem is ismer??
2023. febr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%
Neki van annyi esze, hogy nem dobálózik a gyűrűvel, ha nem gondolja komolyan. Te meg nőjj fel, és ne követelőzz, mint egy hisztis ötéves! Ezzel azt éred el, hogy szakítani fog.
2023. febr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Magadról, magatokról semmit nem árulsz el, csak hogy kiket irigyelsz. Te hány éves vagy? A pasid hány éves? Miért nem éltek együtt? Akikre irigykedsz, azok hány évesek?
2023. febr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!