Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másoknak miért ennyire álomba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak miért ennyire álomba illő a kapcsolatuk, az enyém miért nem?

Figyelt kérdés
Másokat pár hónap, fél év, egy év után eljegyeznek, engem a barátom még 2 és fél év után sem, és már kezd idegesíteni. Annyira irigykedem azokra akiket olyan hamar, és olyan szép körülmények között. Van egy ismerősom, aki a párjával, sok szép helyre eljutottak, nyaraltak itt-ott, fogadni mertem volna, hogy még őt is hamarabb eljegyzik, mint engem, és igen meg is történt. A barátom azt mondta akarja, de csak ha együtt élünk.
2023. febr. 4. 13:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túl lett már tárgyalva ez a kérdés. Ő is akar majd esküvőt, de eljegyzés előtt szeretne együtt élni, ami érthető. Ha te már ennyire szeretnéd, akkor előbb azt oldjátok meg, hogy együtt lakhassatok és utána ha minden jól megy, meg fog kérni.

Amúgy meg nem attól lesz jó egy kapcsolat, hogy volt már lánykérés, ne ez legyen a mérce.

2023. febr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%
Gyors hazassag = gyors valas.
2023. febr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Együttélés nélkül vissza is adnám a gyűrűt, az fix :D


Ne hisztizz, hanem pl noszogasd az összeköltözésre, és majd aztán 2-3 év múlva lehet eljegyzés.

2023. febr. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Látszólag álomba illő kapcsolat sem feltétlen olyan, mint amilyennek tűnik.

Információk hiányában nehéz megmondani, hogy a tiétek miért nem az. Dolgoztok ezen a párkapcsolaton mindketten?

Hány éves vagy, hogy ilyen fontos, hogy eljegyezzenek?

2023. febr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
29 éves vagyok.
2023. febr. 4. 19:47
 16/19 anonim ***** válasza:
76%
Hát max 19-nek mondtalak volna :D
2023. febr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
72%

#15

Akkor talán úgy kellene viselkedni. Minden héten ki írod ugyanezt a kérdést. Őszintén, milyen változásokat vársz ettől? Mi nem volt eddig érthető a válaszokon, amiket kaptál? Szövegértés nem megy? Úgy gondolod ettől majd gyorsabban feleségül leszel véve? Első kérdésednél még igyekeztelek komolyan venni, de az 50-iknél már inkább nevetséges vagy. Kb. mint az itteni trollok. De szerencsés vagy, mert még mindig akad aki komolyan azt hiszi van értelme az ámokfutásodra bármit is írni. Erre játsszol?

2023. febr. 5. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
17. 2-3 honapja tuti ki írja ezt a kérdést.. nem inkább kilépne a kapcsolatból ha ennyire nem kapja meg azt amit szeretne..
2023. febr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#18

Kilépéshez bátorság kellene, az meg nem a trollocska asztala, csak a nyafogás. Nem lép ki, mert akkor 5 percig is egyedül kellene lennie. Nyavalyogni meg kva jó dolog.

2023. febr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!