Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy párkapcsolatban élő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban élő ember, akinek megtetszik egy harmadik fél (aki amúgy egyedülálló) és annak a harmadiknak is megtetszik ő (aki kapcsolatban van), jogosan várja el ettől a harmadik féltől, hogy...?

Figyelt kérdés

Ő tegyen felé lépéseket, "udvaroljon" neki, bizonygassa a vonzalmát? (Azt nem lehet tudni, hogy ez csak sima egótuning, avagy komoly (volt) az érdeklődés a kapcsolatban élő részéről.)

A harmadik, egyedülálló fél részéről pedig jogos és reális indok az, hogy, bár iszonyúan vonzódik hozzá, addig inkább próbálja elkerülni a kapcsolatban élő fél esetleges közeledéseit, ismerkedési szándékát, amíg az kapcsolatban van? Pl. akár egy sima beszélgetést is, adott esetben egy közös programot, mivel tart tőle, hogy ha "nem válik be", csalódást okoz, akkor eldobják, mint egy rongyot, illetve ha egótuningról van szó, abból ő nem kér, mert nem fájdítja a szívét és nem szeretne hülyét csinálni magából.

A csikicsuki már többször megvolt (az egyik keresi a másikat, erre a másik visszább vesz, hideg lesz, elutasító, aztán ugyanez megy fordítva), de már egy jó ideje egyik fél sem keresi a másikat, mert látszólag megutálták egymást.


Mit kellene tennie ennek a két embernek, ha egyébként, bár sok mindenben különböznek, mégis lennének közös pontok az életükben és amúgy valószínűleg fizikálisan és szellemileg/lelkileg nagyon-de-nagyon bejönnének egymásnak? Hasonló esetben ti mit tennétek? Vagy egyszerűen csak arról van szó, hogy mindketten becsapják magukat és nincs is semmiféle valós vonzalom közöttük? Egópárharc?



2023. febr. 22. 00:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy nincsenek gyerekeik.
2023. febr. 23. 14:21
 12/14 A kérdező kommentje:
3-as, már hogyne lenne veszíteni valója annak, aki egyedülálló. Ez így egy nagyon önző gondolatmenet volt részedről...
2023. febr. 25. 12:51
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha én lennék az egyedülálló, az biztos, hogy elhajtanám a másikat, ha azt látnám, hogy bár kapcsolatban van, de kifelé kacsintgat, viszont ténylegesen lépni, szakítani és kockázatot vállalni nem akar. Nem akarnék olyan pasival lenni, akinek nem jelentek még annyit sem, hogy tiszteljen engem is meg a párját is azzal, hogy szakít vele és csak utána közeledik felém. Úgy értelmezem, hogy kérdező, te vagy a harmadik fél, akit szédít a kapcsolatban lévő személy a párja biztonságos közelségét is megtartva. Én a helyedben nem alacsonyodnék le ilyen szintre, nem aláznám meg magamat egy ilyen pasival. Akit tényleg érdeklek, az legalább annyit tegyen már meg, hogy lezárja az előző kapcsolatát, mielőtt rajtam kezd el gondolkodni, mert mi a biztosíték, hogy néhány év múlva nem pont én leszek az, akit igazából már nem akar, de kényelmesebb neki engem megalázva velem maradni, amíg megszerzi a következő párját? Sokan vannak így, kapcsolatból kapcsolatba ugrálnak és csak akkor zárják le a régit, ha az új már oda is van készítve.
2023. ápr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
13, igen, én vagyok. Igazad van és köszönöm.
2023. jún. 1. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!