Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, hogy ilyen nőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy ilyen nőre vágyom?

Figyelt kérdés

Home officeban dolgozik, ne a karrier legyen a mindene. Hogyha haza jövök a munkából finom étellel, rendel és tisztasággal fogad. Nagyon szeretem azt amikor egy nő mosolyogva, énekelve végzi a feladatát. Persze én is beszállnék a főzésbe, takarításba, egyedül élek és ezeket megcsinálom magamnak, de szeretnék olyan nőt találni aki ezeket a hagyományos értékeket elvégezné. Nincs annál szexibb, mint egy tűz közelében levő, kedves, aranyos, jószívű nő aki finomakat főz és tisztasággal fogad.🙂

A kérdésemmel biztos egyes hú, de független nőktől megfogom kapni a magamét, de nem érdekel. 😀 Ha a férfiak többsége a szívére teszi a kezét, mind ilyen nőre vágyik és, ha jól megnézzük a legtöbb kultúrában ez a jellemző, nem a karrier mánia.


2023. márc. 16. 18:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%

Tudod ki főzögetne takarítgatna MUNKA mellett.

Egyesek azt hiszik a home office az valami videojáték?

2023. márc. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
25%

Normális, ilyen vagyok pont és a párom nagyon is megbecsül!

Mondjuk a finom ételt ő főzi de azt hétvégénte és megy a fagyiba, többnyire csak köret kell azt megcsinálom és kaja tálalva.

Takarítast csak én csinalom mert szeretek takarítani.

Viszont le leszek pontozva :-D

2023. márc. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nálam ezeknél a materiális dolgoknál sokkal fontosabb az hogy érzelmileg intelligens legyen, meg tudjunk beszélni mindent, ne legyen passziv-aggresszivoskodás, titkolózás stb, szexuálisan passzoljunk
2023. márc. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szóval, ha a munkáról van szó,akkor egyenjogúság van, ha háztartásról, akkor meg a hagyományos szerepekben hiszel. Elhiszem, hogy erre vágytok, nekem is jó lenne egy férfi, aki dolgozik is, meg főz, mos, takarít mellette.
2023. márc. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
6%
3# a kettő miért zárná ki egymást?
2023. márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Vegyel fel egy hazvezetonot!

Hivj idonkent egy prostit.


Ja ertuk fizetni kell??? Na alkor legyen hagyomanyos ertekrendu no,legyen szolga,de eltartani mar ne kelljen,hanem keressen penzt.


A homoffice az nem jattk ,hanem kemeny munka. Mint a tied.

2023. márc. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát, öcsém, sok sikert... Tehát a nő otthon lenyomja a melót, mellette vikszolja a pecót, majd mielőtt hazajössz, bepattan a konyhába, hogy őfelségét csillivilli tisztaság és kajaillat fogadja. Mert ugye pénzt is keressen, különben aranyásó. Ja, tudom, egy gyors zuhany is férjen bele, meg szolid smink, hiszen kinek kell egy izzadt, leharcolt nő. És már csak annyi a dolga este, hogy eléd tegye a vacsorát, majd pörögjön a pöcsödön. Majd felébredsz!
2023. márc. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Szóval azidő alatt amíg te dolgozol a munkahelyeden, ő dolgozzon a munkahelyén ÉS mosson-főzzön takarítson is?

Szóval nem elég, hogy dolgozzon és vezesse a háztartást is, mindezt sűrítse be 8 órába?:D Ez miért is jó?

2023. márc. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen nőre vágysz aki viszi az otthont, akkor azt el kell tartanod..

Munka mellett ugyanis nem igen megy a kettő..

2023. márc. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Takaritononek mennyi is az órabére?
2023. márc. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!