Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, hogy ilyen nőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy ilyen nőre vágyom?

Figyelt kérdés

Home officeban dolgozik, ne a karrier legyen a mindene. Hogyha haza jövök a munkából finom étellel, rendel és tisztasággal fogad. Nagyon szeretem azt amikor egy nő mosolyogva, énekelve végzi a feladatát. Persze én is beszállnék a főzésbe, takarításba, egyedül élek és ezeket megcsinálom magamnak, de szeretnék olyan nőt találni aki ezeket a hagyományos értékeket elvégezné. Nincs annál szexibb, mint egy tűz közelében levő, kedves, aranyos, jószívű nő aki finomakat főz és tisztasággal fogad.🙂

A kérdésemmel biztos egyes hú, de független nőktől megfogom kapni a magamét, de nem érdekel. 😀 Ha a férfiak többsége a szívére teszi a kezét, mind ilyen nőre vágyik és, ha jól megnézzük a legtöbb kultúrában ez a jellemző, nem a karrier mánia.


2023. márc. 16. 18:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
95%

Neked Hermione Granger kell. Neki van időnyerője, hogy egy időben több különböző dolgot is tudjon csinálni.

Mondjuk... Emma Watsont én is el tudnám fogadni időnyerő nélkül is...:D És még főznie sem kellene...

2023. márc. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lennél olyan pofátlan, hogy dolgozzon is az uraság kiszolgálása mellett akkor még valahol oké lenne a fantáziád.
2023. márc. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
4%
Normális.
2023. márc. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
92%
Persze akármilyen hulla fáradt is a csaj, mindig mosolyogjon.👌😊👌
2023. márc. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerinted a férfiak többsége erre vágyik és kész, akkor miért kérdezed, hogy normális-e?


Amúgy hol kezdődik a karrier mánia?

Létezne mondjuk olyan, hogy mondjuk előléptetést ajánlanának a párodnak sokkal több pénzért, akkor azt mondanád, hogy ne fogadja el, mert egy nőnek ez nem való? Vagy ha megkeresné egy másik cég mondjuk egy állásajánlattal, ami sokkal több pénzt hozna, akkor lebeszélnéd arról, hogy dobbantson?

Legyen valami cuki kis "home office-os" munkája, és elégedjen meg vele örökre?

Komolyan nem értem, pontosan hogyan kell ezt elképzelni.

2023. márc. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
89%
Akkor normális, ha eltartod és tejben vajban fürösztöd. Menni fog?
2023. márc. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdésemmel biztos egyes hú, de független nőktől megfogom kapni a magamét"

Az nem függetlenség kérdése, hogy épeszű, dolgozó nő nem ganéz helyetted is 😂 pusztán egy barom vagy.

Btw: én ha a kezem a szívemre teszem sem erre vágyom egy nőtől, mert nem vagyok lusta here ÉS nem 1780-at írunk.

2023. márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
88%

Akkor válik csak ez igazi idillé bármelyik szolgalelkű nőnek, amikor befut a baba is és anya onnantól tolhat három műszakot 🤡

TLDR, egy gyökér vagy 😘

2023. márc. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az éneklés tett be. Ha addig csicskázik otthon, míg te dolgozgatsz, akkor honnan tudod, hogy énekel-e? Vagy mikor este odatolja eléd a pörit, akkor adja elő a Mambo No. 5-ot?
2023. márc. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Imádom, hogy ilyenkor a Kérdezők eltűnnek :D
2023. márc. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!