Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, hogy ilyen nőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy ilyen nőre vágyom?

Figyelt kérdés

Home officeban dolgozik, ne a karrier legyen a mindene. Hogyha haza jövök a munkából finom étellel, rendel és tisztasággal fogad. Nagyon szeretem azt amikor egy nő mosolyogva, énekelve végzi a feladatát. Persze én is beszállnék a főzésbe, takarításba, egyedül élek és ezeket megcsinálom magamnak, de szeretnék olyan nőt találni aki ezeket a hagyományos értékeket elvégezné. Nincs annál szexibb, mint egy tűz közelében levő, kedves, aranyos, jószívű nő aki finomakat főz és tisztasággal fogad.🙂

A kérdésemmel biztos egyes hú, de független nőktől megfogom kapni a magamét, de nem érdekel. 😀 Ha a férfiak többsége a szívére teszi a kezét, mind ilyen nőre vágyik és, ha jól megnézzük a legtöbb kultúrában ez a jellemző, nem a karrier mánia.


2023. márc. 16. 18:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
94%
Es majd allando mosolyt plasztikaztasson magara! En no vagyok es nem karrierbol dolgozom ugyanazt es ugyanannyit mint a ferfikollegaim, napi 9 orat, hanem mert muszaj. Es nem, nem csinalok 4 oras home officet mert eleve ilyen nincs, ha tisztaba lennel a munkaeropiaccal. Eltartani sem kell hazimunkaert cserebe mert voltam mar igy. Miutan kidobott, nem volt se penzem, se karrierem, se nyugdijba szamithato evem. Azt meg hogy napi 9 ora munka utan kipihenten, uden nezzek ki napi fozessel takaritassal, fizikai keptelenseg! Ha napi 1 oraba tudnam besuriteni ezt, az 7 nap alatt 7 ora, majdnem egy plusz munkanapnak felel meg. De egy ora keves. Szerintem te nem a foldon elsz...teljesen fogalmatlan vagy
2023. márc. 17. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
87%

"szerinted ilyen egy nyugodt, boldog fej?"

A kötelező HO első hete se ment le, és sírva kapartam az ajtót.

Amit utazással töltök időt, azt az a lakásra forditottam(reggeli rutin része, hogy gyorsan átszaladok a lakáson a porszival amúgy is), reggelit varázsoltam, indítottam egy mosást, órákat indítottam, amit bent trécseléssel töltöttem volna, az teregetés, ebéd készítés volt, házi írás/ellenőrzés etc. Azt hittem megbolondulok. Közben a "férfi", csak volt(egy nyamvadt ülést nem segített bedugni a gyereknek), mert munkát keres.

És a munkámmal is haladni kellett, folyton csörgött a telefon, csipogott az email. Tényleg annnnnnyira jó volt. Este 5re rommá rohangáltam magam, és még mehettem a konyhába vacsit csinálni...

2023. márc. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
46%

Gondolom, emellé, legyen csinos, és vékony....

Ilyen a párom egyébként...Én nem hajtom a karriert, HO.ban dolgozom a kis netto 500 ezres fizumért, ami nem sok, de egyreszt, fizezni tudom a lakáshitelemet gond nélkül, másrészt, félre tudom rakni az egeszet, mivel az én számlámrol nem kell kolteni egy forintot sem. Megcsinálom a házimunka teljes egészét napközben, és mire hazaér, kesz az ebed is. De ő ezért tejben-vajban füröszt, csodaszép helyekre elvisz, ahová az én alacsony fizezésemből nem telne. Érdeklődnék, hogy ezt te is megadod a nőnek? Vagy csak elvárod a fenti dolgokat!?

2023. márc. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!