Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldi élet egyedül vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldi élet egyedül vagy magyarországi élet boldog párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Melyiket választanád?

Tegyük fel hogy külföldön vagy, olyan országban ahol kényelmesen élsz viszont egyedül vagy, nem találsz párt.

Magyarországon viszont van egy nő/férfi aki párod lehetne, de nem tudod magaddal kivini. Az ok mindegy, akar vizum hianya, ő nem akar külföldön élni, stb.

Hazamennél egy nő/férfi miatt vagy sem? nem véglegesen, évek múlva szóba jöhetne a külföldi munkavállalás/ élet.


2023. márc. 18. 01:17
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
külföldön is lehet partnert felszedni
2023. márc. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Ausztria az nem tavolsag, akar hetvegente hazaautozol hogy lasd a parod vagy a csaladod. Viszont ha Amerikaban, Kanadaban vagy Ausztraliaban elsz akkor onnan nem ugrasz csak ugy haza. Vizum kell ezert nem tud csak ugy kikoltozni hozzad valaki.

Kint is minden megdragult. Heti bevasarlas dupla annyiba kerul, benzin is draga, rezsi is sokkal tobb lett, az internet dijat 2 havonta emelik es mindegy ki a szolgaltato. Az alberletek is lassan megduplazodtak par ev alatt. Hazak nagyon dragak es nehez venni mert gyakorlatilag egymasra licitalnak az emberek.

Magyarorszagon az utolso fizetesem 120 ezer volt, azota tobbe kerul minden, benzin is duplaja de a szakmamban is 350-400 korul fizetnek jelenleg. Euroban atszamolva is tobb a fizetes most mint nehany evvel ez elott.

A lenyeg hogy a fejlett orszagokat sem kerulte es a dragulas es ott sincs kolbaszbol a kerites.

2023. márc. 18. 12:25
 23/30 anonim ***** válasza:
Magyarországon felszedsz egy párt, és kimentek együtt. Nyilván a költözési terveidet érdemes az elején tisztázni, de találsz olyat, aki szintén szeretne kimenni
2023. márc. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
22# és? Ismerkedni lehet az USA-ban stb is, volt drágulás persze, de közel sem akkora mértékü, mint Magyarországon, azért két normális fizetés böségesen elég egy színvonalas élethez. Ismerkedni meg nemcsak magyarokkal lehet, hanem helybeliekkel vagy más nemzetiségü expatokkal is.
2023. márc. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Igen , ki lehet vinni egy part de hosszadalmas folyamat, ezt jobb megvarni egyutt Magyarorszagon mint tavkapcslatban lenni akar 1-2 evig is mire a papirmunkat elintezed
2023. márc. 18. 13:25
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi ra a garancia, hogy hazamesz es megtalalod a “boldog parkapcsolatot” alairom nagyobb ra az esely mint kulfoldon, de CSAK emiatt hazamenni szerintem hulyeseg.
2023. márc. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
72%
Persze Ausztriában sincs kolbászból a kerítés de jobb az élet. Amikor magyarba laktam még akkor is itt vásároltam sokszor.
2023. márc. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Ausztriabol gyakran haza tudsz jarni. Aki a hatar melett lakik az akar minden nap.

Olyan orszagban gondolkodj ami nem europai, nem lehet csak ugy kimenni mert vizum kell es nem tudsz minden evben 4-5 alkalommal hazamenni.

2023. márc. 18. 16:35
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
De akkor se jönnék haza, ott is van bőven pasi. Amerikaiakhoz nem lehetetlen alkalmazkodni.
2023. márc. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben voltam.

20 éve élek külföldön. Az első férjemtől aki miatt kiköltöztem öt éve váltam el. Nem volt opció utána a magyar társ. Mégis hogyan? Én nem megyek haza, akkor távkapcsolat vagy hozzam ide? Pedig eu-s országról van szó, nem a világ vége, de mégsem. Nem is értem hogy miért akar bonyodalmakat valaki. A kérdésre meg a válaszom egy hatalmas nem. Nem mentem volna haza senkiért. Az első fiam is megvolt már amikor elváltam, akkor ment iskolába. De nekem is megvan az életem, itt tanultam felsőoktatásban, itt dolgozom. A második férjem is itteni lett és vele is lett babánk.

2023. márc. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!