Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldi élet egyedül vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldi élet egyedül vagy magyarországi élet boldog párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Melyiket választanád?

Tegyük fel hogy külföldön vagy, olyan országban ahol kényelmesen élsz viszont egyedül vagy, nem találsz párt.

Magyarországon viszont van egy nő/férfi aki párod lehetne, de nem tudod magaddal kivini. Az ok mindegy, akar vizum hianya, ő nem akar külföldön élni, stb.

Hazamennél egy nő/férfi miatt vagy sem? nem véglegesen, évek múlva szóba jöhetne a külföldi munkavállalás/ élet.


2023. márc. 18. 01:17
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Külföldön élek, szerencsére nekem itt a családom (férj és a gyerekek), tehát nem vagyok magányos. Viszont ha akarnék, ugyanúgy tudnék ismerkedni, mint Magyarországon. Több magyart is ismerek, aki külföldön talált párt. Szerintem semmivel sem nehezebb, mint Magyarországon.

Viszont egy ismerősünk nem igazán beszél németül, így ő itt nem tud ismerkedni. Neki is volt egy ideig távkapcsolatna egy magyar csajjal, rövid időre ő is visszaköltözött miatta. Aztán a kapcsolat gyorsan kifulladt, mert egyáltalán nem illenek össze. Most meg csak kínlódik a stác, mire mindent újrafelépít. Sajnálja a régi jó kis albérletét meg a munkahelyét, ahol az évek alatt előre tudott jutni. Most meg ezerrel tanulja a nyelvet, mert rájött, hogy amiatt nem boldogul. A nőket meg addig hanyagolja.

Szerintem te is gondold át, hogy mennyire ismered ezt a párnak valót. Teljesen más írogatni meg beszélgetni, meg évi pár alkalommal találkozni, mint együtt élve.

2023. márc. 18. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Itt egy doboz vajert dolgozok diplomammal, ez az atlagber. Nem tudom mikor voltal itthon utoljara de azota volt egy hatalmas inflacio, az arak duplazodfak, triplazodtak, a fizuk nem!!es ez bizkny azt jelenti hogy kur.va nagy gáz van es hogy ha eddig belefert egy cukraszda, etterem, mozi, most mar semmi minoseget nem tudsz az eletedbe vinni. Meg viszonylag jo keresettel sem, hisz akkor felre is kell rakni ha tudsz, nem honaprol honapra elni. Szerinted nem oli meg a szerelmet ez? Meg a parok is szetmennek akik eddig egyutt voltak mert egy rohadt szalamin veszekednek. Ennyire durva. Szedd ossze magad ott kint, mert itt semmi nem var.
2023. márc. 18. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
80%
6 vagyok. Énse nagyon beszéltem németül amikor kijöttünk, mégis osztrákkal ismerkedtem és jól is alakul.
2023. márc. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
92%
Miért nem opció, hogy a magyar párod kimegy, és ő is ott él? Vagy keresel magyar. Sokan élnek külföldön. Az biztos, hogy ilyen értelmetlen okkal nem amaradnék itthon, mert párt keresni, párkapcsolatot fenntartani itt se egyszerű, pláne, ha közben az ember megélhetési gondokkal küzd.
2023. márc. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
92%
Utolsóhoz: az lemaradt, hogy a nyelvet is meg lehet tanulni... aki úgy él külföldön, hogy erre igénye sincs, azzal más gondok vannak...
2023. márc. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
90%
Egyrészt, értelmezhetetlen es paradox a kérdés! Ha jol működne a kapcsolat, akkor ki menne veled, másrészt, nagyon nem mindegy az ok
2023. márc. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Eleve azt se tudhatod előre, hogy boldog lesz-e a párkapcsolat. Főleg úgy, hogy rengeteg lemondás árán tudtok csak együtt lenni, és mindig mérlegen lesz, hogy megérte-e.
2023. márc. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön élek, itt is lehet ismerkedni, barátkozni is, ezzel abszolut semmi gond, azért kulturális különbségek meg nyelvi akadályok nemigen vannak, hacsak nem Afrikába megy valaki pl. Vízum EU-n belül nem kell, ahova meg igen, oda képzett, jó végzettséggel bíró, nyelveket tudó ember kap, aki nem ilyen, az a párom sem lenne mondjuk, akivel meg szeretjük egymást, azzal együtt tervezi az ember az élhetö jövöt, nem visszahúzni akarja.
2023. márc. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

3


Szerinted milyen tartós lenne egy ilyen kapcsolat?

2023. márc. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
86%

Másfél hónapja élek külföldön, igaz Ny-Euban szóval nem annyira vészesen más kultúra. Ami más, az eddig mint pozitív. A nyelvet még csak erős középszinten beszélem, de jelenleg is járok nyelvórákra, fejlesztem.


Valami lehet itt a levegőben vagy nem tudom, mert nagyon sok pozitív megerősítést kapok, többet mint otthon. Szerintem látszik rajtam a boldogság meg a kiegyensúlyozottság, mert sokan megnéznek, sok emberrel beszélgetek. A helyiek is és más külföldiek is nyitnak felém, én is feléjük.


Szóval kicsit kiffolom a kérdést sorry, de olyan országba nem költöznék ahol nem tudok adaptálódni a kultúrához (pl.:India). Szimplán mert nagyon más. De itt nincsenek olyan különbségek, amiket ne tudnék kezelni. Az embereket boldogabbnak, gondtalanabbnak látom, ez jó hatással van rám, én is az vagyok és eddig a szociális életem is nagyon a topon van. Jobban, mint otthon, pedig ott se voltam boldogtalan. Csak ez más.


Én jelenleg ezt választom. A legjobb kapcsolat is megromolhat. Nincs garancia, hogy örökre együtt lesztek. Viszont ha találsz egy olyan helyet ahol boldog vagyok, meg tudod valósítani azt amit szeretnél, akkor onnan nem mennék vissza oda, ahol ezeket nem tudom megtenni.

2023. márc. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!