Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Lett volna nála esélyem" -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Lett volna nála esélyem" - Nyugtalanít ez a mondat, hogyan lépjek túl ezen?

Figyelt kérdés

Ezt egy lány barátjára mondta...


Szóval alap felállás: van egy párom 2 éve, aki szerintem túl jó pasi hozzám, nem értem mit szeret bennem. Nem csak külsőleg jó, emberileg főleg top kategóriás, nem részletezném miért, mert hosszú lenne és unalmas az ömlengés.

Nem vagyok féltékeny típus. Tisztában vagyok vele, hogy bármennyire is megromolhatna a viszonyunk, annyi emberség mindig lenne benne hogy elémáll és megmondja hogy ennyi.

Viszont ha a megcsalástól nem is, utóbbi opciótól eléggé félek. Mikor összejöttünk se voltam a legjobb nő, de életvidám voltam (viszont naiv és éretlen). Azóta benőtt a fejem lágya, DE...

Eléggé leépített fizikailag és személyiségileg a depresszió. Rengeteget híztam, már nem tudok mindennek örülni, próbálok a kedvében járni és nem elhagyni magam (sok edzés, programokra megyünk ahol megpróbálom jól érezni magam vagy legalább eljátszani, sokszor kényeztetem a legkisebb apróságokkal, pl ha lefekszik de még nem tudok aludni, akkor cirógatom a hátát, ilyenek, de zsigerből nem tudok jól lenni). Abból a szempontból is próbálom újraépíteni magam hogy nem olyan rég dolgoztam, most tanulok, ősztől mindkettő.

De úgy érzem nem vagyok elég...

Azt érzem egyszer rá fog döbbenni, hogy állj meg, miért vagyok ilyennel, ha lehetnék egy csinos, vékony, szórakoztató lánnyal is.

És basszus, van egy régi lány barátja, aki pont ilyen. Olyan, amilyen lenni akarok...

A csajszi eléggé "úgy" nézett a páromra. Utána megkérdeztem (páromtól) nem számonkérően, hogy amúgy volt köztetek valami, mert éreztem egy "vibrációt". Mivel elég őszinte, elmondta hogy nem, lett volna esélye elég sokszor, de ezt a lányt hugaként szereti.

Viszont engem nyugtalanít. Mondom, bízom benne, legutolsó gondolatom hogy valaha megcsalna. Viszont félek hogy a lány által rájön, hogy nem azzal akar lenni aki jutott, hanem azzal akit érdemel.

Ezt nem hánytorgatom fel neki, nehogy már korlátozzam vagy zsaroljam érzelmileg, legyenek csak olyan barátai akikkel jól érzi magát.

De ettől az érzéstől nem bírok megszabadulni, hogyan lépjek túl ezen?



2023. márc. 20. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:
27%

A legtöbb pali avval nővel van, aki jutott...

Marad az élethosszig tartó ábrándozás.

Akit meg el tudna képzelni maga mellé, arra meg rátelepedett valami kopasz, dömperfejű, pókhasú mamakedvence.

2023. márc. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Nekem tökéletes gyerekkorom volt, kaptam jót rosszat pont annyit , hogy felnőjjek.

De átkozom a napot amikor felnőtt lettem.


Ne agyalj annyit, minden addig tart amíg tart. És ha véget is ér egy szép napon a vákumot mindig betölti valami.

2023. márc. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont ennek kéne megnyugtatnia a csajjal kapcsolatban. A párodnak a nő nem kell, akármennyire is nyomul a csaj. Akármennyire is úgy látod, hogy ő jobb meg olyan, amilyen te szeretnél lenni, a párod teljesen szabad akaratából döntött úgy, hogy amikor lehetősége volt sem azt a nőt választotta, hanem téged. Szóval a párod számára te jobb vagy, mint a lány, akitől félsz, hiába gondolod úgy akármilyen okokból is, hogy ő lenne a jobb választás.

A depresszió alattomos betegség, az önbizalomhiány pedig szintén nem tesz jót a kapcsolatnak. Bármit is látsz magadon meg magad körül, a párod TÉGED választott, nem mást, hiába lennének opciói. Erre gondolj sötét pillanataidban, hátha vigasztal.

2023. márc. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!